Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS olarak, rekabet gücünüzün; LNG piyasasına eksiksiz test edilmiş ürünler sağlayabilmenize bağlı olduğunu biliyoruz.

Sonucu optimize etmek için online analiz sistemni kurmanıza veya iyileştirmenize imkan tanıyacak özel destek hizmetlerini sunuyoruz.

Bu hizmetler müşteriye sadece tek seferlik bir danışmanlık projesi veya düzenli bir gözden geçirme ve sürekli YALIN tipte iyileştirme uygulaması olarak sunulmaktadır. Yeni teknolojilerin ve yeni ekipmanların geliştirilmesi, düzenli gözden geçirmeyi en iyi uygulamanın vazgeçilmez bir parçası haline getirmektedir. 

Analiz gözden geçirme ve yorumlama

Müşterilerimizin numune alma hizmeti için çeşitli sözleşmelerde kullanılan çok farklı standartlara ve normlara ve kullanımdaki farklı fiziksel tesislere uyum sağlayabilmeleri için, LNG analizine yönelik bir dizi kalibrasyon, onaylama, arıza tespit ve giderme hizmetleri geliştirdik. Bu hizmetler hem GPA, ISO ve benzer kuruluşlar tarafından yayınlanan yaygın metodlara hem de kurum bünyesinde geliştirilen, ulusal otoriteler tarafından belirlenen veya belirli sözleşmelere özgü olan metodolojilere yöneliktir.

Test cihazı bakımı

SGS, performansı en üst düzeye çıkarmak ve süreç bütünlüğünü korumak için online test cihazlarının izlenmesi, denetlenmesi ve bakımının yapılmasında geniş deneyim sahibidir. Ürünün hidrokarbon değerini ve el değiştirdiği noktadaki miktarını belirlemede kullanılan parametreleri doğrudan tespit ederken bu detaylar çok değerlidir.

Süreç izleme izmetlerimize destek olarak, online gaz kromatograflarının rutin bakım, kalibrasyon ve onarımını da gerçekleştirebiliyoruz.

Online numune alma onayı

Birçok ihtilaf, lojistik zincirinin belirli bir aşamasında kullanılan numune alma yöntem(ler)inin doğruluğu ve güvenilirliği konusundaki anlaşmazlıklardan doğmaktadır. Global ölçekte LNG piyasasındaki hızlı büyüme ve kullanımdaki donanım, yazılım ve sözleşme hükümlerinin çeşitliliği göz önünde bulundurulduğunda, bu tür ihtilaflar giderek yaygınlaşmaktadır. Spot kargoların daha yaygın hale gelmesiyle birlikte, bu ihtilafların sıklığı da artacaktır. SGS iş ortaklarımıza, numune alma sürecinin ve metodlarının; tasarım danışmanlığı, operasyonel denetimler, teknik gözden geçirme ve yerinde değerlendirme uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Neden SGS?

SGS tamamen yenilikçilik odaklıdır. Mevcut olan en iyi teknolojiyi kullanarak, riski yönetmenize ve performansı en üst seviyeye çıkarmanıza imkan tanımak amacıyla sözleşmeniz bağlamında değerlendirmeniz için çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Çok sayıda firma SGS'ye güvenmektedir. Sözleşmenizin veya projenizin farklı yönlerişni optimize etmek isterseniz, dışarıdan kaynak kullanımı olasılığı dahil olmak üzere laboratuvar testinin avantajlarını ve maliyetlerini gözden geçirmek, değerlendirmek ve yazılı bir görüş bildirmek için danışmanlık yapmaya hazırız. Projenize değer katan ve projenizi genel olarak optimize eden revize bir planda sizinle birlikte çalışıyor olacağız.