Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Güçlü teknolojimiz, bilgiye dayalı yaklaşımımız, kalite ve güvenliğe bağlılığımız, petrol ve gaz sektörünün her alanında yenilikçi çözümler sağlamamıza imkan tanır.

Petrol ve gaz hizmetleri: SGS işletmenizin başarısına katkı sağlasın.

Petrol, gaz veya diğer hidrokarbonların ister aranmasıyla, çıkarılmasıyla, rafine edilmesiyle, taşınmasıyla, ister pazarlanmasıyla ilgileniyor olun, SGS işinizi destekleyecek ve optimize edecek kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar. Son zamanlarda bu kaynaklardaki dalgalanmalar ve rekor kıran fiyatlarla, üretimin ve katma değer zincirinin her aşamasında azami fayda elde etmeniz ve kendi süreçlerinizin verimliliğini optimize etmeniz hayati önem taşır.
 
Aramayı desteklemek üzere, bağımsız olarak ya da mevcut süreçlerinizi takviye etmek için paket olarak kullanılabilecek çeşitli hizmetler sunuyoruz. Uygulamalı mineralojide, gelişmiş rezervuar kalitesi hizmetleri, şist gazı mineralojisi ve XRD analizi gerçekleştirme konularında bize güvenebilirsiniz.

Karotlarınız çok önemli olduğu için, çıkarılan hidrokarbonları ölçen ya da ayıran tüm donanımın en iyi performans ile çalıştığından ve hassas bilgi sağladığından emin olunması son derece önemlidir. En yüksek seviyede ölçüm hassasiyetini sağlamak için size kayıt ve kalibrasyon hizmetlerinde, emisyon ölçümlerinde ve ölçüm uzmanlığı hizmetlerinde yardımcı olabiliriz.

Ayrıca, üretim sonrası faaliyetleri desteklemek üzere, rezervuar ve üretim sıvılarının analizi, numune yönetimi ve dağıtımı, kömür yatağı metan analizi ve kuyu testi hizmetleri gibi kaynak hizmetleri sunuyoruz.
 
Downstream sektöründe kalibrasyon hizmetleri, tesis denetimleri, sızıntı tespiti ve bakımı içeren dağıtım ve perakende desteği sunuyoruz. Petrol ve gaz lojistiği alanı çok karmaşık olabileceğinden, ürünlerinizi olmaları gereken yere, emniyetli ve güvenli biçimde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak ulaştırmanıza yardımcı olmak üzere geniş bir küresel uzman ekibine sahibiz.

Onshore, offshore ve transit olarak harmanlama, katkı maddesi kullanımı ve diğer optimizasyon süreçlerinin tasarımı ve uygulanmasında destek sağlıyoruz. Kredi çizgilerinin güvenceye alınması bu kadar zor olduğunda, ticaret gözetim hizmetlerimizin dünya kalitesinde ölçüm ve analitik hizmetler sağlayacağından emin olabilirsiniz.
 
SGS, benzersiz deneyimi, geniş bir uzmanlık yelpazesi ve küresel erişim ağı ile dünyanın önde gelen belgelendirme, gözetim ve denetim kuruluşudur. Spesifik iş alanınız ne olursa olsun, petrol, gaz ve petrollü kumlara özel hizmet yelpazemizin sizin için nasıl rekabetçi bir avantaj sağlayabileceğini öğrenmek için hemen bize ulaşın.