Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content


Telsim’in ISO 20000 başarısı VODAFONE Türkiye’de de kutlandı.

“Elektronik Haberleşme Yasası” kapsamında tüm haberleşme sağlayıcılarının uymakla yükümlü olduğu ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Standardı’nı almayı başaran Kuzey Kıbrıs’taki ilk haberleşme sağlayacı Telsim, SGS tarafından belgelendirildi.

ISO 20000 standardı, insanları, süreçleri ve teknolojiyi entegre ederek teknoloji hizmetlerinin müşterilere istikrarlı seviyelerde sunulmasını sağlamakla birlikte, sürekli gelişimi teşvik eden yönetim sistemiyle Telsim’in hizmetlerini sistematik bir şekilde ölçüyor ve muhtemel tehditlere karşı koruyor.

 ISO 20000 BAŞARISI TAÇLANDIRILDI

Dünyada bilgi teknolojileri yönetiminde en önemli ve en çok kullanılan ilkeleri teşvik eden ISO 20000 sertifikasıyla taçlandırılan Telsim’in bu başarısı Vodafone Türkiye Maslak Plaza’da pasta kesilerek kutlandı. Kutlamaya firmamızdan Belgelendirme ve İş Geliştirme Bölüm Müdürü Zülfikar Kosova ve İstanbul Bölge Satış Pazarlama Takım Lideri Serhat Sağlam katıldı.

Kutlamaya Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ ve Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mallik Rao’nun yanı sıra Telsim’den Genel Müdür Hakan Gülümser ile Teknoloji Bölüm Başkanı Ayhan Aliusta katıldı. Bu kutlamaya Telsim Genel Merkezi’ndeki çalışanlar da canlı yayın bağlantısıyla katıldı.