Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Madencilikteki uzmanlığımız bizi sektörde ilk sıraya yerleştirmektedir. Biz uluslararası hizmet ağımızla yanınızdayız.

SGS'den madencilik ve mineral sektörüne yönelik hizmetler: Size rekabet avantajı sunuyoruz.

Globalleşme, teknolojik ilerleme, artan düzenlemeler ve dalgalanan pazarların dünyasında, arama ve madencilik hiç olmadığı kadar karmaşık güçlüklerle karşılaşmaktadır.

Bu güçlüklerle başa çıkmanıza yardım etmek üzere SGS, arama, tesis tasarımı ve mühendislik, üretim, endüstriyel uygulamalar, servisten çıkarma ve kapanış da dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyor. Sizin stratejik ortağınız olarak, daha fazla büyümenize ve verimliliği artırmanıza, pazara ulaşma hızınızı iyileştirmenize ve risklerinizi azaltmanıza yardımcı olmak için test, teknoloji, ticaret ve uzmanlık hizmetleri sunuyoruz. Sektör uzmanlarımız, pazardaki gelişmelerden ve teknolojideki ilerlemelerden en iyi şekilde faydalanmanıza ve böylece fırsatları azami seviyeye çıkarmanıza, rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olabilirler.
 
Bu dinamik sektörün güçlükleriyle başa çıkmak için, sektör uzmanlarından ve son teknoloji ürünü tesislerden oluşan küresel ağımızda hizmetlerimizi sürekli olarak genişletiyoruz ve her aşamada size rekabet avantajı sunuyoruz.

Sektörün en önemli aktöründen uzman hizmetler

Arama aşamasında, jeokimyasal testler, kaynak hesaplamaları ve teknik raporlar, jeometalürji, kapsam araştırmaları ve akış şeması geliştirme, deneme ve çevre hizmetlerini içeren çok çeşitli çözümler sunuyoruz. Uzmanlarımız, projenize en uygun teknolojileri tavsiye etmeye ve projenizi geliştirmenize yardımcı olmak üzere veri ve akış şemalarını sağlamaya hazırdırlar.

Yeni ve işleyen madenler için SGS, saha laboratuvarları, su arıtma, hizmete alma ve tesis içi operasyonel destek, süreç yönetimi, sorun çözme, donanım optimizasyonu ve uzman sistemlerini kapsayan geniş bir hizmet paketi sağlar.

Fizibilite ve üretim öncesi aşamalarda, teknik uzmanlarımız, metalürji konusundaki uzmanlığımızı, küçük ölçekli tesis iyileştirmeleri, güçlendirme, yenileme, büyütme projelerini zamanında ve kanıtlanmış uygun maliyetli çözümlerle sunmak amacıyla, tesis tasarımı ve mühendisliği alanındaki uzmanlığımızla birleştirir.

Gözetim ve numune alma hizmetlerimiz, değerli kargoların hem alıcılarını hem de satıcılarını desteklemektedir.  Kargo ve taşıma aracı gözetimi, stok izleme, donanım testi ve ticari analizler de gerçekleştiriyoruz.

Standart analiz ve test hizmetlerinden oluşan eksiksiz hizmet yelpazesi sunmanın yanında, dünyanın her yerinde size özel test tesisleri oluşturmak için teknoloji harikası mobil laboratuvarlar sağlayabilir ve hatta saha laboratuvarları kurabilir, personel tedarik edebiliriz.

Maden sektörü için etik bir ortak

Sektör uzmanları ve son teknoloji ürünü tesislerin yer aldığı küresel ağımızla SGS, dünyanın dört bir yanındaki arama şirketleri, madencilik şirketleri, finansal organizasyonlar ve devletlere güvenilir üçüncü taraf hizmetleri sağlamaktadır. SGS ile ortaklık size, bu zorlu sektörde gelişmenize yardımcı olmak üzere şeffaf ve tarafsız destek sağlayacağına güvenebileceğiniz bağımsız, etik bir ortak sunar.

Kapsamlı hizmet yelpazemizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.