Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS uzmanları, klinik araştırmanız için doğru partneri seçmenin ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu nedenle, klinik deneylerinizde, I. Evre'den IV. Evre'ye kadar olan klinik çalışmalarınızda, onay sonrasına ve yeni ürünlerin pazarlanmasına dek en yüksek standartları güvenle sağlayabilen güçlü bir Klinik Araştırma Hizmetleri paketi oluşturduk.

SGS, klinik araştırma konusunda 35 yılı aşan deneyime ve uluslararası erişime sahip, dünyanın önde gelen bir sözleşme araştırma organizasyonu olarak, firmanıza özel ihtiyaçlarınızı karşılayan klinik deney çözümleri tasarlama, geliştirme ve uygulamanıza yardımcı olacak eşsiz bir konumdadır. İlk Kez İnsanlar Üzerinde Uygulanan deneyler ve Bulaşıcı hastalıklara ilişkin klinik deneyler üzerine yoğun şekilde odaklanarak, klinik zaman çizelgelerinizi optimize etmenize yardımcı olmayı ve ürününüzü piyasaya hızla ve güvenle taşımak üzere mevzuata yönelik sunumlarınıza destek sunmayı amaçlıyoruz.

Klinik araştırma uzmanlarımızla birlikte çalıştığınızda, bugüne dek binlerce deneyi denetleyerek desteklemiş dünya standartlarında bir hizmetten çok daha fazlasını alırsınız. Şunlara erişebilirsiniz:

  • Klinik farmakoloji birimlerimiz, biyoanalitik laboratuvarlarımız ve deney yönetimi ofislerimiz 
  • Veri yönetimi ve ürününüzün onayı için başvurularınız sırasında mevzuat standartlarını karşılamanıza yardımcı olan rapor yazımı hizmetleri
  • Ürünleriniz piyasadayken, onay sonrası destek

Bunların tümü hızlı ve sorunsuz test ve geliştirme süreçleri sağlar ve ürününüz hakkında 'devam etme / etmeme' kararını, en güvenilir verilere dayanarak almanıza olanak tanır.

Klinik araştırmada dış kaynak kullanımı söz konusu olduğunda, SGS'den daha iyi bir partner olamaz.