Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Skip to Content

Yaşam Bilimi Hizmetlerimiz, analitik, biyoanalitik ve klinik deney test kabiliyetleri ve bunun yanı sıra tıbbi ürünlerin, ihtiyacı olanlara asgari maliyetle ve azami güvenlikle hızlı biçimde ulaşmasını sağlayan süreç yönetimini içerir.

SGS'den yaşam bilimleri hizmetleri - ilaçları ve tıbbi cihazları pazara hızlı ve güvenli biçimde ulaştırmak üzere geliştirme sürelerinizi optimize edin.

Hayat kurtaran ilaçların ve tıbbi cihazların geliştirilmesi, test edilmesi ve dağıtımı hususunda daha ağır düzenlemelere tabi olan başka hiçbir iş alanı yoktur. İşte bu yüzden, size farmasötik ve tıbbi cihaz pazarlarının karmaşıklıklarıyla başa çıkmak için ihtiyacınız olan uzmanlığı ve kaynakları sağlıyoruz.

Dünyanın önde gelen test, gözetim, denetim ve belgelendirme şirketi olarak size yaşam bilimleri alanında yılların deneyimini sunuyoruz. Sonuç olarak, ilk 20 farmasötik ve biyoteknoloji şirketinin tercih edilen ortağıyız ve şu alanlarda size yardım etmek için kusursuz bir konumdayız:

  • Ürünlerinizi hızlı, güvenli ve daha hassas biçimde pazara ulaştırmanıza 
  • En iyi uygulamalara bağlı kalmanıza ve ulusal ve uluslararası düzenlemelere uymanıza
  • Molekülden pazara kadar ilaç geliştirme döngüsünün her aşamasında hayati destek almanıza. Kapsamlı çözüm yelpazemiz, klinik araştırma, nitelendirme, ürün piyasaya sürme testi, denetimler, belgelendirme ve denetlemeyi içerir.
  • Nitelikli ve deneyimli çalışanlara ve bilim insanlarına sahip, dünyadaki en büyük sözleşmeli analitik laboratuvar ağına erişin. Ayrıca size, iki I. Evre birimi ve Avrupa ve ABD'de klinik deney yönetim ofislerini sunuyoruz. Artı, M-Scan'ı satın almamızla birlikte artık size kapsamlı bir özel biyofarmasötik hizmetler yelpazesini de sunabiliriz.
  • Operasyonlarınızın büyüklüğü ne olursa olsun, ürünlerinizi pazara getirmenize yardımcı olacak belgelendirme, eğitim ve test hizmetleriyle tıbbi cihaz yasal mevzuatı hakkında uzman bilgi birikiminden faydalanın.
  • Nutrasötikler ve diyet takviyeleri dahil olmak üzere sağlık, güzellik ve zindelik ürünleri için test ve belgelendirme çözümleri alın.
  • Personelinize etkili eğitimler verin. Eğitim hizmetlerimiz, farmasötik, tıbbi cihazlar ve sağlık, güzellik ve zindelik olmak üzere üç temel alanı kapsamaktadır. Kurslarımız tam olarak ihtiyaçlarınıza göre tasarlanacaktır ve sizin tesislerinizde ya da başka bir yerde verilebilir. Hatta öğrencilerin kursları kendilerine uygun bir hızda ve zamanda almalarına imkan sağlayan web-tabanlı eğitim de sunuyoruz.

Yaşam bilimi hizmetlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.