Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin tedarikçilerle alakalı hizmetleriyle, dünyanın her tarafında satıcılarınızın ve tedarikçilerinizin gereken kalite ve mevzuat şartlarını yerine getirebilmesini sağlayın.

Nihayetinde, birlikte çalıştığınız satıcılar ve tedarikçiler ürünlerinizin kalitesini etkileyecektir. Bu yüzden, satıcılarınızın ve tedarikçilerinizin süreçlerinin uygun standartları ve mevzuatları karşılamalarını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Ne var ki, tedarikçilerinizin gereken kaliteyi sunduklarını (bilhassa da başka bir ülkedelerse) teyit etmek zor olabilmektedir.

Dünya çapında faaliyet gösteren, bağımsız ve son derece kalifiye üçüncü bir taraf olarak, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tedarikçilerinizi değerlendirebilir ve inceleyebiliriz. Ürünlerin veya hizmetlerin gerekli tüm kalite standartlarını ve şartlarını karşılamasını sağlayan tedarikçilerle alakalı hizmetlerimiz, tek seferlik tetkikler ve denetimlerden, tam kapsamlı tedarikçi değerlendirmelerine ve denetim şemalarına kadar çeşitlilik gösterir.

Tedarikçilerle alakalı hizmetler sunan dünya lideri şirketimizin uzmanları, size kuruluşunuza uygun belirli endüstriyel ve ticari bilgiler sunar. Siz veya tedarikçileriniz nerede olursanız olun, denetmenlerimiz, bizi dünyanın tercih edilen belgelendirme kurumu ve bağımsız değerlendirme kuruluşu yapan katma değeri size sunacaktır.

Tedarikçilerle alakalı hizmetlerimizin tedarikçilerinizin gereken kaliteyi sunmalarını nasıl sağlayabileceğini öğrenmek için, bizi hemen arayın.