Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin projelerle alakalı hizmetleriyle, teknik riskleri azaltın, hataları önleyin, arızaları analiz edin, bütçeye hakim olun, projenizi planlanan takvime uygun yürütün.

Endüstriyel bir üretim projesini yürütürken, başarınızı etkileyebilecek bir dizi faktörü dikkate almak zorundasınızdır. Proje yönetiminde bir dünya lideri olarak, endüstriyel üretimin tüm yönlerinde, teknik riskleri azaltmanıza, hataları önlemenize, arızaları önlemenize, bütçeleri aşmamanıza ve projenizi planlanan takvime uygun yürütmenize yardımcı olacak kapsamlı bir deneyim sunmaktayız.

Projelerle alakalı bağımsız hizmetler sunan lider şirket olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık ve eşsiz bir küresel erişim sunmaktayız. Bu sayede, yönetim, takip, gözetim ve teknik personel bulma dahil projenizin her safhasında size yardımcı olan kapsamlı bir dizi hizmet sağlayabiliriz.

Ayrıca, etkili belgelendirme, denetim, onay ve testler sayesinde, mevzuata, isteğe veya müşterinin talebine bağlı olan ilgili tüm şartları karşılamanıza yardım edebiliriz.

Teknik riskleri azaltmanıza, hataları önlemenize, arızaları analiz etmenize, bütçeleri aşmamanıza ve projenizi planlanan takvime uygun yürütmenize nasıl yardım edebileceğimizi görüşmek için bizi hemen arayın.