Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin üretim ve ürünlerle alakalı hizmetleriyle, dünyaya yayılmış tedarik zincirinizin her safhasındaki tüm kalite ve mevzuat şartlarını yerine getirin.

Endüstriyel ürünlerinizin kaliteleri, uygunlukları ve güvenlikleri, dünyaya yayılmış tedarik zincirinizde önemli bir rol oynar. Pek çok ülke, ürünlerin ulusal, bölgesel veya uluslararası güvenlik standartlarına uymalarını talep eder. Bağımsız ve akredite ürün testleri ve belgelendirmeleriyle, bu standartlara uygunluğu kanıtlamanıza yardım edebiliriz.

Üretim ve ürünlerle alakalı hizmetlerimiz, kapsamlı malzeme testleri, ürün belgelendirmesi, kalite yönetim sistemi belgelendirmesi ve hızlandırma aracılığıyla tedarik zincirinizin bütünündeki riskleri azaltmanıza ve kalite güvencesi sağlamanıza yardımcı olabilir. Hizmetlerimiz, üretimden önce, üretim sırasında ve üretimden sonra yerinde gerçekleştirilebilir.

Bağımsız endüstriyel denetim hizmetleri sunan lider şirket olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık ve eşsiz bir küresel erişim sunmaktayız. Bu sayede, dünyanın her tarafında üretimi ve kaliteyi onaylayacak eğitimli ve kalifiye teknik uzmanları süratle sağlayabiliriz.

Üretim ve ürünlerle alakalı hizmetlerimizin tüm kalite ve mevzuat şartlarını karşılamanıza nasıl yardım edebileceğini görüşmek için, bizi hemen arayın.