Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin lojistikle alakalı hizmetleri sayesinde, küresel tedarik zincirinizin her safhasında ürünlerinizi koruyun.

Küresel ekonomide, endüstriyel ürünlerinizin ve parçalarınızın üretimi, çoğunlukla son gidecekleri yere sevk edilmeden önce dünyanın dört bir yanındaki tedarikçiler tarafından gerçekleştirilir. Bu yüzden, lojistik dikkate alınması gereken önemli bir etkendir. İsterse üretici olun ister ithalatçı, ürünlerinizin kalitesini korumanız gerekir. Ayrıca, hem ithalat-ihracat mevzuatlarına uymanız, hem de miktardan, etiketlerden, ambalajlardan ve depolamadan emin olmanız gereklidir. Ne var ki, bu etkenlerin hepsini gözetmek, bilhassa da tedarikçileriniz farklı ülkelerde bulunuyorsa, karmaşık olabilmektedir.

Size, endüstriyel üretimin lojistiğine ve tedarik zincirinizin her safhasında ürünlerinizi korumaya yönelik geniş bir çözüm porfföyü sunmaktayız. Sevkiyat öncesi denetimler, yükleme ve boşaltma sırasında gözetim, kargo ve gemi hizmetleri, seyyar laboratuvarlar, ithalat-ihracat belgelendirmesi, tehlikeli malların ambalajlanması, nakliye ve güvenlikle alakalı hizmetler bu çözümler arasındadır.

Lojistikle alakalı hizmetler sunan lider şirket olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık, kaynak ve eşsiz bir küresel ağ sunmaktayız. Belirsizliği ortadan kaldırmakta, karşılıklı güveni artırmakta ve sizin için gerçekten önemli olan şeylere odaklanma özgürlüğünü, yani asıl faaliyetlerinizin büyümesine ve işletmenizin karlılığına odaklanma özgürlüğünü, size sunmaktayız.

Tam bağımsızlık, şeffaflık ve dürüstlükten oluşan ana değerlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere yüksek kaliteli, birinci sınıf hizmetler sunmamıza olanak sağlar.

Lojistikle alakalı hizmetlerimizin küresel tedarik zincirinizin her safhasında ürünlerinizi korumaya nasıl yardım edebileceğini görüşmek için, bizi hemen arayın.