Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS tesis izleme hizmeti zemininizde ve suyunuzda bulunan kontaminantların doğal seyrelmesi potansiyeli ve etkinliğinin belirlenmesi işlemlerini de kapsar. Daha fazla bilgi için bizi hemen arayın.

Zemin ve yeraltı suyu kontaminasyonunun giderilmesi için denenmiş ve güvenli tekniklerin birarada kullanılması gerekir. İyileştirme işlemlerinin son aşamasında kullanılan bu yöntemlerden biri de doğal seyreltmedir. Hesaplı ve doğal bir teknik kullanarak tesisiniz ve çevresinin kirleticilerden nihai olarak başarılı bir şekilde arındırılması çalışmalarınıza yardım edebiliriz.

Doğal seyrelme doğada gerçekleşen bir süreçtir. Bu süreç belirli kirleticilerin (örneğin: hidrokarbonlar ya da solventler) kimyasal parçalanmalar nedeniyle doğal transformasyonuna işaret eder. Tesisinizde bu sürecin daha yakından izlenmesi ve testi ile baaşrılı bir iyileştirme çalışması içerisinde oynadığı rolü tespit edebiliriz.

Bu sürecin çevresel kontaminasyonun azalmasına katkı sağladığından emin olmak için düzenli olarak gözlemlemeler yapmak çok önemlidir. Gözetim altında tutulan doğal seyreltim hizmetimiz kontaminasyonun azaltılmasının denetlenmesini sağlar.

En gelişmiş uzman yazılımlar ve modelleme tekniklerini kullanarak uzmanlarımız kimyasal ve biyokimyasal seyrelme tepkimelerini tespit edebilirler. Seyrelme koşullarına katkı sunan diğer faktörleri de entegre ederek kirleticilerin davranışlarını simule edebiliriz.

İyileştirmenin devam ettirilmesi gerektiğinde, hareket planı önceliklerinizi tespit etmeniz amacıyla sorunlu alanları tam olarak ortaya koymak için sizin son dakika verilerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Tesisinizde gözetleme altında tutulan doğal seyreltim hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzman ekibimizi hemen arayın.