Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Akredite SGS laboratuvarları, yüzlerce pestisiti kontrol ederek size hızlı bir zirai ilaç analizi sunabilir. İşinizin gerekli tüm yasal yükümlülükleri yerine getirdiğinden emin olmak için uzman ekibimizi hemen arayın.

Zirai ilaç listesi her geçen yıl giderek büyümektedir. Düşük oranda maruz kalma insan vücudunda birikmelere neden olabilir, sağlık ve bağışıklık sistemine etki eder. Bunun bir sonucu olarak, ilaç sanayisinden kimya sanayisine, kozmetik sanayisinden tarım sanayisine kadar tüm sanayi sektörleri, ürünlerinde bulunan zirai ilaç oranını belirleyen uluslararası standartlara uymakla yükümlüdür.

Sunduğumuz düşük seviyeli pestisit analizleri lisans almanıza ve yasal yükümlülükleri yerine getirmenize yardım eder. Uzmanlarımız tarafından geliştirilen akredite Multilab servisimizin gerçekleştirdiği zirai ilaç analizlerinde test süresini belirgin şekilde azaltmak, size hızlı ve güvenilir sonuçlar sunmak için son teknikler kullanılmaktadır. Eşzamanlı olarak 320'den fazla pestisiti hızlı bir analizle araştırmak için yüksek çözünürlüklü kromotografinin kullanıldığı çoklu kalıntı yönteminin yardımına başvuruyoruz. Multilab çevre ekspertizlerinin temel ölçütüdür. Kuyu suları, ırmaklar, göller, hava, toprak, atık, tortu, tahıllar, meyveler, sebzeler ve süt ürünlerinin incelenmesinde hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

Dünya genelinde en yaygın laboratuvar ağına sahibiz. Bizi hemen arayın ve ürünlerinizin güvenli olmasını ve yasal yükümlülükleri yerine getirmesini sağlayın.