Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS kuyu açma yönetimi ve jeotermi hizmetleriyle, yeraltı su kuyularınızın verimliliğini artırın.

Hangi sektörde olursanız olun, proses suyunuzu yerden çıkarmanız veya zemine bir jeotermal ısıtma sistemi kurmanız gerekiyor olabilir. Hidrojeoloji uzmanlarından oluşan yetkili ekiplerimiz, dünya çapındaki pek çok projede çalıştıklarından bu alanda engin bir deneyime sahiptirler. Kuyu açma yönetimi hizmetlerimiz, su kaynaklarından maksimum verimi almanız ve jeotermal sisteminizin etkinliğini garantilemeniz için arazinizi değerlendirir.

Arazi özelliklerinize bağlı olarak, jeotermal borular veya döngüler zemine kurulur ya da suya daldırılır. Bir su ve antifriz sıvısı karışımıyla çalıştıklarından, kapalı bir jeotermal döngünün yeraltı suyuna olası bir karışımının etkilerini değerlendiriyoruz. Ayrıca, açık bir döngü kulanarak, zeminin geçirgenlik ve depolama kapasitesini değerlendirmek ve su kalitesini analiz etmek suretiyle bir sistemin kurulumunu optimize ediyoruz. Kuyu konumunu izleyerek, sabit pompalama hızları oluşturmaya yardım ediyoruz: amaç jeotermal ısıtma sistemi kurulumunuz için optimum yaşam döngüsüdür.

Benzersiz bir hizmet sunmak için, alan ölçümleri konusunda dünya çapında elde ettiğimiz deneyim, mükemmel jeoloji bilgimizle birleşmektedir. Size her adımda yardımcı olacağız: fizibilite değerlendirmesi, teklif belgelerinin karşılaştırılması ve yorumlanması ve sondaj çalışması spesifikasyonlarından alan çalışması ve takip yönetimine kadar.

Tüm çalışmalarımızda sondaj, numune alma, analiz ve modelleme için çok çeşitli ve son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanıyoruz. Son raporumuz, durumunuza uygun çeşitli tavsiyeleri içerecektir. Araziniz için bir plan görüşmek üzere deneyimli hidrojeoloji uzmanlarından oluşan ekibimizi arayın.

Arazi kaynaklarınızdan maksimum düzeyde yararlanmaya başlamak için, uzman ekibimizi hemen arayın.