Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Asidik Kayaç Drenaj (AKD) Hizmetleri, madencilik ve diğer jeoteknik faaliyetlerinizden kaynaklanan asitli su atıklarını önceden tahmin ederek çevresel sorumluluklarınızı en aza indirmenize yardımcı olur.

AKD hizmetlerimiz, tesisinizdeki cevherlerin asit üretme potansiyelini analiz ederek sorunun önceden tahmin edilebilmesini ve uzun vadeli çevresel sorumlulukların önlenmesini sağlar. Eksiksiz bir AKD testi hizmeti, faaliyetlerinizin çevreye olan etkilerini azaltacak önleyici stratejileri ve pratik çözümleri size sunar. Düşük maliyetli atık yönetimi işlemlerinin uygulanmasına da yardımcı olabiliriz.

Çevresel sorunlara kaliteli çözümler bulmak, üstün teknik destek sağlamak ve yasal/mevzuat uyumu konularında rehberlik etmekle ilgili tüm dünyada haklı bir üne sahibiz. Size özel AKD eylem planı için ekibimizi hemen arayın.

Gelişmiş araçlar kullanılarak tanınmış küresel standartlar uyarınca gerçekleştirilen AKD (ARD) hizmetlerimiz:

  • AKD (ARD) durumunuzun kapsamının tamamen anlaşılmasını sağlamak için işlemlerden önce, işlemler sırasında ve sonrasında saha incelemesi
  • AKD'nin (ARD) ön görülmesi ve nitelendirilmesi için akışkan atığın kapsamlı laboratuvar analizi
  • Standart statik ve kinetik AKD (ARD) testlerini içeren kapsamlı analiz
  • AKD (ARD) işleme süreçlerinin tam tasarımı ve deneme testi
  • İnşaat yönetimi, hizmete sokma ve su arıtma çözümlerinin başlatılması

Erken tanımlama ve önleme aşamasında veya daha ileri iyileştirme fazında olsanız da, bağımsız teknik ortağınız biziz. AKD (ARD) sorunlarınızın etkin ve çevresel açıdan sorumluluk bilinciyle üstesinden gelinmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışmamız için bizi şimdi arayın.