Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS polikolorlu bifenil (PCB) dönüşüm yönetimi sağlayarak elektrik trafoları ve kapasitörlerinin yeniden kazanımı ya da atılmasına yardımcı olur. Atıklarınızın nasıl yeniden kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için akredite ekibimizi hemen arayın.

Elektrik trafoları ve kapasitörler poliklorlu bifenillerinn (PCB) oluşmasına neden olan en büyük kaynaklardır. PCB'ler, çevrede yoğunlaşan inatçı organik kirleticilerdir. PCB'ler bir defa kirlenmelere neden olduktan sonra onyıllar boyunca varlıklarını sürdürürler ve insan sağlığına zarar verirler ve çevre sorunlarına yol açarlar.

Akredite laboratuarlarımız atık yönetimi hizmeti ile sanayi atıklarınızın yeniden sınıflandırılması ve yeniden kullanılması konusunda size yardımcı olurlar. Kullanım dışı bırakılan tarfo ve kapasitörlerin yüzde 95'ini yeniden hammamde kazanabiliyoruz.

Ekiplerimiz lisanslı PCB işleyicisidir. Elektrik malzemesi atıklarınızı topluyor ve genişlemiş ekipmanınızı çıkarma ve demontaj ekipmanımızla yerinde demonte ediyoruz. Sevkiyat işlemleri atık sızıntısı kontrolünden geçirilmiş konteynerlerde geçici depolama, arıtma, tehlikeli atıkların güvenli ve yasal atık olarak değerlendirilmesi konularında akredite laboratuarlarımıza gerçekleştirilir.

Tüm çalışmalarımız ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Uymanız gereken prosedürlerin faaliyet gösterdiğiniz sanayi sektöründe geçerli olan yasal düzenlemelere uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Verdiğimiz sertifikalar atılarınızın uygun bir işleme tabi tutulduğunun kanıtıdır.

Trafo ve kapasitörlerinizin temiz ve çevresel açıdan güvenli atılması için ekiplerimizi hemen arayın.