Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin sunduğu farmasötik, kişisel bakım ürünleri ve hormon testleri endüstriyel ve üretim proseslerinizin bu bileşenleri çevreye salma risklerini tespit etmenizi sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için uzman ekibimizi şimdiden arayın.

Farmasötikler, kozmetikler ve kişisel bakım ürünleri toksik kimyasal maddeler içermenin yanı sıra su ve toprakta biriken atık bileşenler içerebilirler. Düşük konsantrasyonlarda dahi olsa, bu bileşenlerin izleri bile insan sağlığına ve yerel ekosisteme zarar verebilir.

Uzman farmasötik, kişisel bakım ürünü ve hormon analiz ekibimiz hem sahada hem de laboratuvarlarda çalışma konularında uzmanlaşmışlardır. Ürünlerinizi ve içeriklerini risk faktörleri açısından inceleyebilir ve farmasötik ürünlerdeki biyoaktif metabolitleri tespit edebiliriz.

En gelişmiş ekipmanları ve aletleri kullanan uzman ekibimiz içme suyu, nehir ya da atık sular, toprak, tortu ve çamurlardan ve hatta balık ve kabuklu deniz hayvanlarından örnekler almaktadırlar. Üretiminizde ve tesisinizde sorunlu alanların hangileri olduğunu size gösterebiliriz. Temizleme ve arıtma proseslerinde uzman hizmet ve çevre incelemeleriyle bileşenlerin salınmasını önleyerek sizi destekliyoruz.

Çalışmalarınızın çevre açısından güvenli olmasını sağlamak için uzmanlardan oluşan ekibimizi arayın.