Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS akredite çevre laboratuvar hizmetleri çevresel yasal düzenlemelere uymanızı ve faaliyetlerinizin etkisini belirlemeniz için bir dizi analitik parametreyi test eder. Daha fazla bilgi için uzmanlarımızı bugün arayın.

Tüm değişen çevre yasalarına ve çevreyle uyumlu bir şekilde faaliyet gösterdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Çeşitli matrislere dayanan bağımsız analizlerimiz kapsamlı çevre parametrelerini baz almaktadır ve size ihtiyacınız olan verileri sağlar.

Çevre test ve analizlerimiz aşağıdaki matrisleri kapsar:

  • Hava ve gaz
  • Toprak, çamur ve tortu
  • Su (atık suyu, yeraltı suyu, yüzey suyu, işletme suyu, içme suyu, balast suyu, deniz suyu)
  • Atıklar (tehlikeli atıklar, sınai atıklar)
  • Lağım suyu ve sızıntı suyu
  • Asbest ve diğer doğal mineral lifler
  • Toz ve partiküller

Global ISO 17025 akreditasyonuna sahip laboratuvarlarımız herhangi bir kontaminasyonun varlığını onaylamak için rutin analizler gerçekleştirirler. Aynı zamanda düşük yoğunluklu yeni nesil kirleticileri tespit etmek amacıyla daha ayrıntılı, özel analizler gerçekleştirmek için deneyim ve teknolojiye sahibiz.

Ek olarak yüksek çözünürlüklü laboratuvarlarımız yüzlerce kirletici için hızlı ve çok bileşenli analitik araçlar sunmaktadır. Son teknoloji testlerimiz numunelerde kapsamlı bir liste oluşturan mikro kirleticilerin, dioksin ve diğer maddeleri de kapsayan organik kirleticilerin (POP'lar) düşük yoğunluklarını inceler. Hedef bileşikler dikkatle seçilmiştir, sürekli olarak gözden geçirilirler ve mevcut yerel ve uluslararası gerekliliklere uyulması için güncellenirler. Gelecekte yapılacak olan çevre düzenlemelerine tabi olabilecek içerikleri de önceden öngörerek geliştirmeler yapıyoruz.

Çevre analiz raporlarımız sizin çevre bilinci ile faaliyet gösterdiğinizi ortaya koyan değerli araçlardır. Bu raporlar aynı zamanda emisyon azaltımı ve çevreye tehlikeli madde salınımının azaltımı planlarını hazırlamak için kullanılabilir. Deneyimli ekiplerimiz üretim yöntemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına yardımcı olurlar ve çevre performansına katkı sağlayan süreçlere yatırım yaparlar.

Laboratuvar ağımız sizi global anlamda çevre verilerinizi daha verimli olarak yönetmenize olanak sağlayacak Elektronik Veri Teslimi (EVT) ile destekler.

Sanayi ya da sektörel organizasyonlardan, makamlardan ve baskı gruplarından bağımsız olarak hareket ettiğimizden hazırlayacağımız çözümün sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlandığından, işinizin imajını ve performansını arttıracağından emin olabilirsiniz.

Güvenli ve akılcı analizlerle kendini ispatlamış bir eylem planı hazırlatmak için uzman laboratuvarlarımızı hemen arayın.