Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, laboratuvar işlerinizde dış kaynak kullanma konusunda eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Şirketinize uygun bir çalışma modeli geliştirebilmek amacıyla uzman çevre ekibimizle hemen görüşün.

Günümüzün yüksek rekabete dayalı iş dünyasında şirketler özellikle de kendi iş alanlarında olmayan konularda giderek artan masraf azaltma baskısı altındadırlar. Şayet çevre izleme, test ve analiz yapma sizin ana işiniz değilse, bu hizmetleri sunarak neden daha fazla işletme masrafına sahip oluyorsunuz? Laboratuvar işlerinizde dış kaynak kullanarak şirket dışı test hizmetlerimizden yararlanın. Şirket işletme masraflarınızı azaltırken işinizin gereklerini de yerine getirmiş olursunuz.

Laboratuvar testlerinin tasarımını ve gerçekleştirilmesini bize bırakın ve birden fazla taşeronla çalışmaktan kaynaklanan uyumsuzlukları azaltın. Bilgilerimizden, tarım, madencilik, petrol ve doğalgaz sanayi alanlarında sahip olduğumuz geniş ilişki ağımızdan faydalanın. Çevresel dış kaynak kullanımı çözümlerimiz, şirketinizin etkinliklerinin geniş analiz ağına entegre edilmesi için özel üretim binaların inşaası ve on-site laboratuvarları da kapsamaktadır. Gerekli olduğunda laboratuvar malzemeleri, ekipmanlar ve kilit personel teminini de üstleniyoruz.

Asıl işinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere kilitlenerek ve çevre test hizmetlerini güvenli ellere teslim ederek rakiplerinize karşı avantaj elde edersiniz. Tüm laboratuvar test ihtiyaçlarınızın tek bir elden halledilmesi için bizi hemen arayın.