Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İster yeni bir yapı inşaasına başlayın ister bir madeni işletim dışı bırakın çevre ve güvenlik yönetimi açısından tesisin her iki durumda da temizliğinin sağlanması gerekmektedir.

SGS gezici çevre laboratuar hizmetleri ile bütçenize ve zaman planınıza uygun düşük masraflı projelerinizi gerçekleştirmeniz için hızlı, güvenilir ve yerinde veriler sağlar.

Çevre ve insan sağlığını korumak için tesis denetimi ve çevresel yönetiminizin kirleticilerden arındırılmasını ve zemin toprağı ve suyunuzun dekontamine edilmesini gerektirebilir. Alan operasyonları genelde her türlü çevre projesinin masraflı bölümlerinden biri olması nedeniyle biz düşük masraflı yerinde laboratuar hizmetleri sunuyoruz. Projelerin zamanında bitirilmesi ve masraflı bekleme sürelerinin sınırlanması için hızlı ve güvenilir veri elde edilmesi çok önemlidir. Gerçekleştirdiğimiz gerçek zamanlı hızlı analizler üretkenliğinizden ödün vermeden işinizi yapmanıza olanak tanımaktadır.

Gezici çevresel laboratuar hizmetlerimiz, spesifik durumunuza uygun düşük masraflı bir plan oluşyurmak için alan analizlerini ve anahtar veri elde edilmesini desteklemektedir. Bir dizi uluslararası proje için çevresel etki değerlendirmesi, risk belirlemesi, tarama ve kilit veriler sağlıyoruz. Hizmetlerimiz il, ilçe ve hükümetlerin yanı sıra askeriye, sanayi ve madencilik alanlarında da kullanılmaktadır. Çevre Koruma Ajansı'nın uygulanmakta olan son analitik yöntemlerini kullanıyoruz ve sizin adınıza yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Testlerimiz şunları içerir:

  • Mikrobiyolojik aktivite araştırmaları
  • İçme suyu güvenliği testi
  • Su arıtma prosesi optimizasyonu
  • Petrol içerikleri ve ağır yakıtlar (benzin, dizel ve kalıntı bırakan organik maddeler)
  • Poliklorlu bifeniller
  • Uçucu organik bileşimler

Düşük masraflı bir çevre izleme planı oluşturmanızda size yardım edelim. Tesisinizi temizlemenin ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için bizi hemen arayın.