Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Çevre itibarınızın güçlendirilmesine, riskin yönetilmesine ve iş verimliliğinin arttırılmasına yardımcı olmak üzere, uluslararası uzmanlardan oluşan ekibimiz, çevre yükümlülüklerine uyum sağlamaktan çevre performansı değerlendirmeye kadar değişen bir yelpazede her konuda rehberlik sunuyor.

Çevreye olan etkilerinizi asgariye indirin ve yasal yükümlülüklere uyun.

Çevre, hükümetler, sivil toplum ve vatandaşlar için gündemin ilk maddesidir ve böyle kalmaya devam etmesi kuvvetle muhtemeldir. İş ve satın alma kararlarında, yasamada, standartlarda ve düzenlemelerde çevrenin önemi sürekli olarak artmaktadır.

Sonuçta hiçbir işletme çevreyi gözardı etmenin maliyetini karşılayamaz. Hangi sektörde olursanız olun ve faaliyet alanınız ne olursa olsun, çevre üzerindeki etkinizi asgariye indirmeniz ve onu mümkün olduğunca korumanız gerekir.

Dünyanın lider çevre hizmetleri sağlayıcısı olarak, çevreye olan etkinizi asgariye indirmenize yardımcı olmak için size gözetim, denetim, test, belgelendirme, numune alma gibi geniş bir yelpazede uzman çözümleri sunuyoruz.

Dünya çapında 140'a yakın ülkedeki sürekli büyüyen bir laboratuvar ağı ile, ideal iş ortağınızız. Geniş küresel deneyimimiz, işletmenizin mümkün olan en yenilikçi uygunluğu kazanmasına ve bunun ötesine geçmesine yardımcı olmak üzere yerel, ulusal ve uluslararası standartlar hakkında kapsamlı bir bilgi birikimi sunmamızı sağlamaktadır.

Size, aşağıda belirtilen tüm çevre sorumluluklarınızın her boyutunda yardımcı olabiliriz:

  • Hava Geniş bir yelpazede, konusunda son derece uzman, ortam ve iç mekan hava numunesi alma hizmeti sunuyoruz - sahada ya da uzman laboratuvarlarımızdan birinde
  • Toprak: Çeşitli çevresel sondaj, toprak ve tortu numunesi alma ve jeoteknik hizmetleri sunmaktayız
  • Su:Yüzey suyu, yeraltı suyu, işletme suyu, atık su ve daha pek çoğunun bağımsız numuneleme ve analizini gerçekleştirmekteyiz
  • Atık Atık ürünlerinizi değerlendirmenize, izlemenize, azaltmanıza ve yönetmenize yardımcı olabiliriz
  • İklim değişimi: Mikro kirletici testinden yeni sera gazı envanterleri düzenlemelerine uygunluk sağlanmasına kadar, çevre ile ilişkinizi anlamanıza ve en uygun hale getirmenize, çevre standartlarına uymanıza yardımcı olmaktayız

Çevre ayak izinizi iyileştirmenize nasıl yardım edebileceğimizi görüşmek için hemen bize ulaşın.