Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Islah ve tesis kapatma, projeler sırasında karşılaşılabilecek sorunlardandır.

SGS ile işbirliği yapmak, ekibinize özel yetenekler kazandıracak benzersiz bir pakete sahip olmaktır. Uzmanlarımız, NI 43-101 uyumlu yetkili personeliniz olarak çalışabilir ve tüm dünyada şikayet ve tesis kapatma gibi sorunlarınızı aşmada size yardımcı olabilir. 3D zaman gecikmeli animasyonlarımız personelinizin ve hissedarlarınızın tesisinizdeki değişimlerin zamanla ne tür olumlu sonuçlar doğuracağını görselleştirmesine yardımcı olur.

Uzmanlarımız, geliştirme veya işletim aşamasında size aşağıdaki uzmanlık hizmetlerini sunabilir:

  • Maden tesisi ıslah programlarının oluşturulması, dönüştürme ve kapatma planları
  • Arazi tetkik ve envanter dahil tesis araştırması 
  • Görsel etki araştırması 
  • Arazi geliştirme ve peysaj
  • İlerleyen ıslahı gösteren 3D animasyonlar 
  • Gerçekçi modellemelerle resimli simülasyon 
  • Tesis çalışmaları (yönetim, saha denetimi, plantasyon ve transplantasyon) 
  • Teknik plan ve şartname raporları

Asidik Kayaç Drenaj (ARD) Hizmetleri

Pek çok madencilik faaliyeti için ARD projenin aktif ömrünü de aşan bir sorun olabilir. Bu durumlarda, yerel mevzuat gerekliliklerinin karşılanmasını temin etmek amacıyla iyileştirme stratejileri ve sürekli testler gerekli olabilir. SGS, 1998 yılından beri ARD testi çözümlerinde güvenilir bir lider olmuştur. Laboratuvarlarımız eksiksiz asidik atık akışkan testleri sunar ve tüm ARD endişelerinize yanıt verecek pratik su arıtma çözümlerini size teklif eder.

Projenizin kapatılmasıyla ilgili büyük sorumluluklarınız için, gelecekte de yanınızda olacak güvenilir bir ortağa ihtiyacınız vardır. SGS, üretim aşaması sona erince tesisinizin kapatma planının çıkarılmasında size yardımcı olur. Uygulama deneyimine, sektörde lider teorik bilgilere ve en gelişmiş bilgisayar/yazılım teknolojilerine sahip teknik uzmanlarız. Tesis kapatma ihtiyaçlarınıza entegre ve sürdürülebilir çözümler bulmak için bizimle çalışın.