Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, tesisinizdeki sağlık risklerini azaltmak için bir insan sağlığı risk değerlendirmesi hizmeti sunmaktadır. Çalışanlarınızı korumak ve güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için uzman ekibimizle hemen iletişime geçin.

Emisyon, artıklar ve endüstrüyel süreçlerin yan etkileri olan kimyasallara maruziyet çalışanlarınızın ve işyerinizi ziyaret edenlerin sağlığına zarar verebilir. Çalışanlarınızı kontaminantların yaratacağı sağlık riskllerine karşı korumak için insan sağlığı risk değerlendirmesi hizmetimiz çevresel yönetim planınızın ayrılmaz bir parçasıdır.

İnsan sağlığı risk değerlendirme hizmetimiz son yazılım ve görüntüleme tekniklerini kullanarak, bilgisayar haritalaması yardımıyla olası kirlenme hatlarını simule eder. Yoğunlaşma seviyelerini ve tahmini maruziyet oranlarını kontrol ediyoruz. Maruziyetin tesisinizde çalışanlara ve bölge halkına ne gibi bir etkisi olabileceğini değerlendiriyoruz.

Bu verileri çapraz referanslarla mevcut güvenlik seviyesini her türlü senaryo için tanımlamak amacıyla dakikası dakikasına uluslararası veritabanı toksikolojik bilgileriyle karşılaştırıyoruz.

Yeraltı su kaynaklarına ve yerel ekosisteme olası etkilerini de inceliyoruz.

Sağlıklı bir insan sağlığı risk belirlemesi, tesisinizde optimum sağlık ve güvenlik için yasal gereklilikleri karşılamak amacıyla, deneyimli ekiplerimize atmanız gereken adımları göz önünde bulundurma olanağı tanır. Çalışanlarını korumak amacıyla çözümler elde etmek için bizi hemen arayın.