Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS uzmanları koku kirliliğinin önüne nasıl geçeceğiniz ve sanayi kuruluşunuz için geçerli olan emisyon yükümlülüklerini nasıl yerine getireceğiniz konusunda size yardım eder. Koku ölçüm hizmetleri uzmanlarımızı hemen arayın ve düşük masraflı bir plan oluşturalım.

Fabrika tesisatınız ve ekipmanlarınız atmosfere kirletici koku emisyonu salıyor olabilir. Zararsız kokular bile çalışanlarınız, işyeri çevreniz ve bölgeniz üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Hava kalitenizin gerçekten iyileştirilmesi ve kirlenmenin kontrolü için çevre yönetim planınızın koku izleme hizmetini de kapsaması gerekmektedir.

SGS işyeri ve sanayi kokuları çevresel izlemesi konusunda sektörün öncülerindendir. Çevresel laboratuvarlarımız geniş kapsamlı çevre numune alımı ve alfoktemetri analizi ve kimyasal ölçümlerin yardımına başvurarak koku yoğunlaşması ölçümlerinin yapılması konularında akreditedir. İşyerinize göre tasarlanmış bir dizi çözüm ile size olası sorun alanının tam bir değerlendirmesini sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler atık su arıtımı, atık yönetimi, besicilik, gıda endüstrisi, kimyasal hizmetler ve kamu sektörünü kapsamaktadır.

Sanayi kolunuzda sanayi kokusu salınımı üst sınırı mevcutsa bu sınıra uymanız için uzmanlarımız düşük masraflı bir plan hazırlanması için sizinle birlikte çalışırlar. Koku yayılımının önüne nasıl geçilebileceğini öğrenmek ve sanayi kolunuzda geçerli yükümlülükleri yerine getirmek için hemen arayın.