Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den malzemelere yönelik hizmetler inşaat projeniz için en iyi yapı malzemelerini seçmenizi sağlar.

Bina, altyapı veya endüstriyel tesis inşa ederken, inşaat projelerinizde kullandığınız malzemeler birçok zorlu kalite mevzuatını, standardını ve hizmet ömrü gereksinimlerini karşılamalıdır. Ek olarak seçtiğiniz malzemeler inşaat projenizin kalitesini, maliyetini, sürdürülebilirliğini ve çevresel etkilerini de değiştirecektir. Bu nedenle doğru malzemelerin seçilmesi şarttır.

Size inşaat projeniz için en iyi yapı malzemelerini seçmenize olanak tanıyacak en son bilgi ve uzmanlıkla donatılmış özel teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz yeni malzemelerin geliştirilmesi ve üretiminden hizmet içi değerlendirmelere kadar her aşamada laboratuvar veya saha testlerini, belgelendirmeyi, kaplama/ boya kontrolleri, arıza ve hasar analizlerini içerir.

Ayrıca malzeme kalitesi, hizmet ömrü tahmini, yaşam döngüsü analizleri konusunda danışmanlık hizmetleri ve ithalat ve ihracat gerekliliklerine ilişkin tavsiyeler de sağlayabiliyoruz.

İnşaat endüstrisi konusunda dünyanın önde gelen hizmet tedarikçisi olarak çatı malzemeleri, tuğla ve bloklar, toplama malzemeler, metaller, polimerler ve ahşap da dahil olmak üzere, inşaat malzemeleri hakkında kapsamlı bilgi birikimimizi sunuyoruz. Dünya çapında 1.000'den fazla ofisimiz ve çeşitli mobil saha olanaklarımızla size ihtiyaç duyduğunuz her yerde inşaat ekspertizi sağlayabiliyoruz.

Rakipsiz sektör deneyimimiz, teknik ve mevzuata yönelik uzmanlığımız ve eşsiz küresel ağımızla tüm dünyada inşaat sektöründeki müşterilerin ilk tercihiyiz.

Malzemelere yönelik hizmetlerimizin inşaat projeniz için en iyi malzemeleri seçmenize nasıl yardımcı olabileceğini görüşmek için bize bugün ulaşın.