Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den çalışma ve güvenlik testi – rüzgar santraliniz veya güneş enerjisi tesisinizin etkili ve emniyetli şekilde çalışmasını sağlayın.

Rüzgar santralinizin ya da güneş enerjisi tesisinizin verimli olmasını sağlamak için, tesisinizin etkili ve güvenli bir biçimde çalıştığından emin olmanız gerekir. Çalışma ve güvenlik testi hizmetlerimiz, güvenliği ve etkili çalışmayı güvence altına almak üzere, tesisinizin teknik durumunu değerlendirir.

Çalışma ve güvenlik testi hizmetleri için neden SGS'yi seçmelisiniz?

Şunları yapmanıza yardımcı olmak üzere, size profesyonel, bağımsız üçüncü taraf çalışma ve güvenlik testi hizmetleri sunmaktayız:

  • Tesisinizin güvenilir, sorunsuz ve emniyetli çalışır durumda olmasını sağlamanıza
  • Yapısal bütünlüğü ve güvenliği sağlamanıza  
  • Bakım ve onarımları planlarken bilinçli kararlar vermenize

Yenilenebilir enerji uzmanlarından dünya lideri çalışma ve güvenlik testi hizmetleri

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, küresel akredite uzman ağımızla size yenilenebilir enerji sektöründe rakipsiz deneyimimizi sunuyoruz. Şirket içi özel rüzgar enerjisi yeterlik merkezimiz ve benzersiz küresel erişimimiz, tüm dünyadaki rüzgar santrali ve güneş enerjisi tesisleriniz için çalışma ve güvenlik testi hizmetleri sunmamıza olanak tanıyor.

Çalışma ve güvenlik testimiz, tüm bulgularımızın açıklamalarını kapsayan detaylı bir rapor içermektedir. Ayrıca bakım maliyetlerinizi düşürmek için onarımlar ve hasarların önlenmesi konusunda tavsiyeler de içermektedir.

Çalışma ve güvenlik testi hizmetlerimizin yenilenebilir enerji tesisinizin güvenlik ve verimliliğini nasıl sağlayacağını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.