Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dünya çapında ticarette doğru miktar ölçümü büyük önem taşır.

SGS'den tank kalibrasyonu hizmetleri miktar/hacim ölçümü ve doğrulaması yapmanıza yardımcı olarak müşterilerinizle doğru iş ilişkileri sürdürmenizi sağlar.

Doğru tank kalibrasyonunun önemi

Kalibrasyon; belirli bir depolama sisteminin doğru hacim değerinin, belirli bir ölçüm değerine göre belirlenmesi bilimidir. Kalibrasyon, doğru miktar ölçümü elde etmede kilit önem taşır. Doğru kalibrasyon tabloları olmadan, en iyi ölçüm sistemlerinin veya en hassas ölçümlerinin bile fazla bir değeri yoktur. SGS kalibrasyon hizmetlerinde iş ortağınız olduğunda, en doğru ölçüm sonuçlarından emin olabilir ve böylece müşterilerinizin daimi güvenini sağlayabilir ve yüksek maliyetli kayıplardan kaçınabilirsiniz.

Neden SGS?

Biz, statik depolama tankları, kamyonlar, demonte tanklar ve gemiler ile özel gaz ve LNG taşıyıcıları dahil olmak üzere her tür taşıtın fiziksel kalibrasyonunda bir dünya lideriyiz.

Tank kalibrasyonu için klasik yöntemleri kullanmanın yanı sıra, biz; kalibrasyon teknolojisindeki her yeni gelişmenin de önde gelen takipçisiyiz. Lazer Mesafe Teknolojisi gibi son teknikler, iskele kurmadan gemi ve kara tanklarının kalibrasyonuna imkan tanır ve ek maliyetleri ve aksaklıkları asgari seviyede tutar. Ayrıca güvenilir hacim tespiti için kapasite tabloları, doğruluk belgeleri ve yazılım sağlıyoruz.

SGS, dikey kara tanklarının, prizmatik tankların, membran tankların, yatay silindirik ve küresel tankların kalibrasyonunda da uzmandır.

SGS'nin tank kalibrasyon hizmetlerinin tanklarınız için en üst seviyede ölçüm doğruluğunu yakalamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.