Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den varlık bütünlüğü yönetim hizmetleri - varlıklarınızın teknik bütünlüğünü sağlamanıza ve tüm yönetmelik gereksinimlerini karşılamanıza imkan verir.

Verimliliği maksimuma çıkarmak için, tesislerinizin ve ekipmanlarınızın bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Varlık bütünlüğü yönetim hizmetlerimiz verimliliği, güvenilirliği ve güvenliği sağlamak için varlıklarınızın bakımını yapar. Ayrıca, riskleri azaltmanıza ve ilgili tüm yönetmelikleri karşılamanıza yardımcı olmak için ihtiyaçlarınıza uygun bir varlık bütünlüğü yönetim programı da hazırlayabiliriz.

Dünyanın lider gözetim, test, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, dünya çapında etkin varlık bütünlüğü yönetim programlarına ihtiyaç duyan müşterilerin ilk tercihiyiz.

Benzersiz küresel erişimimiz sayesinde, varlıklarınız nerede olursa olsun gözetim, mühendislik, veri yönetimi ve güvenlik hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz deneyimli kadromuzu ve kaynaklarımızı sunabiliriz.

Hizmetlerimizin tam uyumlu ve etkili bir varlık bütünlüğü yönetim programını uygulamanıza ve yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.