Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sektördeki uzmanlığımız, düzenlemelere uyulmasını, güvenliğin her aşamada dikkate alınmasını ve çevreye olan etkilerin sınırlandırılmasını sağlayarak her alanda size kılavuzluk edecektir.

Enerji: SGS daha güçlü bir işletme oluşturmanıza yardımcı olacak güce sahiptir.

Öngörülebilir ve güvenilir enerji üretimi, dağıtımı ve tedariği olmadan modern dünyanın gereklilikleri yerine getirilemezdi. Enerji sektörü çok boyutlu ve çeşitli olup, geniş bir yelpazedeki disiplinlerden ve süreçlerden meydana gelmektedir.

Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde SGS, enerji şirketlerinin sorunsuz, karlı ve güvenilir biçimde işletilmesine yardımcı olmaya hazırdır. Şu alanlarda özel uzmanlığa sahibiz:

Petrol sektörü

Petrol şirketleri, tüccarları, petrol rafinerileri, bağımsız depolama işletmecileri, boru hattı şirketleri, toptan dağıtıcılar, yakıt taşıyıcıları ve benzin istasyonlarındaki son kullanıcı satışlarına kadar destek oluyoruz. Bağımsız enspektörlerimiz, yakıt kalitesinden stok seviyelerine kadar her hususu kontrol eder ve onaylar.

Gaz sektörü

Eğer doğalgaz çıkarma ve kömür gazı üretimiyle, ayrıca dağıtım ve satışıyla ilgileniyorsanız hizmetlerimiz size fayda sağlayacaktır. Örneğin, kapsamlı laboratuvar hizmetlerimiz gaz bileşimini test edebilir, LNG gemi kalibrasyonunu gerçekleştirebiliriz, bir LNG portatif numune alma ekipmanı ve test düzeneğine ihtiyaç duyarsanız o donanıma ve onu işletecek nitelikli personele de sahibiz.

Elektrik enerjisi sektörü

Elektrik üretimi, elektrik dağıtımı ve satışı karmaşık olabilir - SGS'nin bu süreci basitleştirmenize ve optimize etmenize yardımcı olmasına izin verin. Enerji üretiminden risk analizine kadar, elektrik enerjisi şirketlerine destek olmak üzere geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

Kömür sektörü

Arama hizmetlerinden ömrünü tamamlamış bir madenin servisten çıkarılmasına kadar, SGS kömür sektörü için kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Yalnızca örnek olması bakımından, kömür analizleri, kargo ve gemi gözetimi, görsel kontrol, stok sahası envanter ölçümü, ekipman gözetim hizmetleri, geleneksel ve mekanik numune alma işlemlerini gerçekleştirmekte, ayrıca kömür sektörüne yerinde ve dış kaynaklı laboratuvar imkanları sağlamaktayız.

Yenilenebilir enerji sektörü

Yenilenebilir enerji, dünyanın en güncel konularından biridir. Bu konu, hidroelektrik enerji, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve alternatif yakıtların üretimi, dağıtımı ve satışı ile ilgilenenler dahil olmak üzere alternatif enerji ve sürdürülebilir enerji şirketlerini ilgilendirir.

Enerjiyle ilgili hizmetlerimizin tümü, tek başına ya da sizin mevcut çalışma süreçlerinizi ve metotlarınızı takviye edecek şekilde kullanılabilir. İş sahanızda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.