Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ECOSECURE ürün damgası - küresel olarak tanınan ayak giyimi ürünleri belgelendirme damgası ile ayak giyimi ürünlerinizin kalitesini, uygunluğunu ve çevresel yeterliliğini gösterin.

Ayak giyimi ürünlerinizin çevre dostu ve tüketicilerin giymesi için güvenli olduğunun kanıtlanması önemlidir. ECOSECURE ayak giyimi belgelendirmesi küresel bir standarttır. Bu belge, ürünlerinizin sıkı ayak giyimi testlerinden geçtiğinin ve zararlı maddeler içermediğinin onaylanmasına yardımcı olur. Ayrıca ayak giyimi ürünlerinizin katı mevzuat gerekeliliklerini ve tüketici beklentilerini yerine getirdiğini gösterir.

Neden SGS'den ECOSECURE ayak giyimi belgelendirmesini seçmelisiniz?

Ürünlerinizi belgelendirebilir ve ECOSECURE ayak giyimi belgesi damgası ile ödüllendirebiliriz. Bu da size şunları sağlar:

  • Ayak giyimi ürünlerinizin çevre dostu olduğunu gösterir
  • Çevresel ve tüketici ürün güvenliği gerekliliklerini yerine getirirsiniz
  • Çevresel olarak zararlı maddelerden kaynaklanan cilt alerjilerine karşı güvence sağlar
  • Ürün geri çağırmalarını en aza indirir 
  • Sürekli gözetim ile ayak giyimi ürünlerinizin kalitesi artar
  • Marka imajınızı, itibarınızı ve rekabet gücünüzü geliştirir

Dünya liderinden ayak giyiminde küresel standart haline gelmiş olan belgelendirme

Dünya lideri belgelendirme sağlayıcısı olarak, size rakipsiz tecrübe ve benzersiz küresel ağ sunuyoruz. Hong Kong, Çin'tan Guangzhou'ya, Şangay'dan Hindistan'a, Viyetnam'dan Türkiye'ye kadar, işletmeniz her nerede olursa olsun, size ECOSECURE ayak giyimi belgelendirme damgası sağlarız.

Ek olarak, uluslararası, sektörel ve düzenleyici standartların geliştirilmesine olan katılımımız, sizin güvenlik gereklilikleri ve test yöntemleri konusunda sürekli güncel kalmanızı sağlar.

ECOSECURE hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Yerinde fabrika denetimi:fabrika sistem gözden geçirmeleri, döküman doğrulamaları, operasyonel kontrol ve ham madde tedarikçilerinin değerlendirilmesi dahil
  • Ayak giyimi testi:ürünlerinizin küresel ürün mevzatlarına, geçerli endüstri standartlarına ve kimyasal spesifikasyonlara uygunluğunu sağlar
  • Sıkı gözetim sistemi:belgelendirilmiş ayak giyimi ürünlerinizin sürekli uygunluğundan emin olmanızı sağlar

ECOSECURE ayak giyimi belgelendirmesi damgası konusunda daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen irtibata geçin.