Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Ürünlerinizin tanıtımı, korunması ve sevkiyatında paketleme önemli bir rol oynar.

Uygun olmayan ambalaj tasarımı veya malzemeleri maliyetli hasarlara ve markanızın itibarının zedelenmesine sebep olabilir. Mevzuata uygunluktaki yetersizlikler çoğunlukla cezalara ve gecikmelere sebep olur.

SGS’nin ambalajlama hizmetleri, müşterilere, birincil, ikincil ve sevkiyat ambalajının tasarımı, gözden geçirme ve geliştirme çalışmalarında yardımcı olacak çeşitli test ve belgelendirme çözümleri sunar:

  • Sevkiyat koşulları altında performans testleri
  • Ambalaj malzemelerinizin fiziki performansı ve kimyasal özellikleri
  • Gıda maddeleriyle temas etmesi amacına yönelik malzemelerin gıda temas testleri
  • FSC Belgelendirmesi

Hizmetlerimiz; kağıt, karton, oluklu karton, sert plastik, tekstil, cam, seramik, silikon ve bileşik ambalaj ürünleri dahil çok sayıda malzemeyi kapsar.

Kapsamlı endüstri bilgisi ve teknik uzmanlık ile donatılmış olarak, SGS ayrıca teknik destek, seminer, ürün hata analizi, eko-etiketleme, yaşam döngüsü değerlendirmesi, ekotasarım teşhisi, karbon ayak izi analizi gibi, sürdürülebilirlik hizmetleri sunar. Ambalajlama hizmetlerimiz işletmelere, örneğin tekstil, oyuncak, elektronik, gıda ile temas malzemeleri, mobilya medikal/ farmakolojik gibi çeşitli sektörler için mevcut olup, sizin özel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilir.

Son teknoloji test yöntemleri ve ambalaj mevzuatlarına dair derinlemesine bilgi sahibi uluslararası akredite laboratuvarlar ve uzmanlar ağı ile SGS ambalajlarınızı CPSIA, ISTA, TAPPI, ASTM, ISO, ANSI, UNDOT, TPCH, REACH uyarınca test edebilir.

SGS'nin ambalaj hizmetleriyle ambalajınızın ürününüzü koruduğundan, mevzuatlara uygunluğundan, ürün kayıplarını azalttığından ve ürününüzün dağıtımıyla ilgili çevresel sorunları kontrol altında tuttuğundan emin olabilirsiniz.