Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kuruluşunuzun boyutu her ne olursa olsun, SGS medikal cihaz test, belgelendirme, tetkik ve seminer hizmetleri, medikal cihaz pazarının karmaşık yolunda ilerlemeniz için size yardımcı olabilir, gerekli mevzuata ve standartlara uygunluğu sağlayarak, ürününüzü piyasaya hızla çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Dünyanın en büyük gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, müşterilerimize pazar lideri, küresel medikal cihaz ofisleri, laboratuvarlar ve uzman ağı sunarız. Bu hizmet alanında 35'ten fazla ülkede faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, belgelendirme, test, seminer ve tetkik gereksinimlerinizi karşılamak için küresel ve yerel çözümler sunuyoruz. Şu anda ihtiyacınız olan veya gelecekte ihtiyaç duyacağınız hemen her türlü küresel onayı sağlıyoruz.

Sertifikanın Verilmesi: ISO 9001, ISO 13485, EC Direktifi 93/42/EEC (MDD), EC Direktifi 98/79/EEC(IVDD), CMDCAS (Kanada), PMD Act (Japonya), INMETRO (Brezilya), FDA Akredite Kişiler Programı, İyi Dağıtım Uygulamaları, ayrıca Tayvan, Hong Kong, Avustralya, Kore, Suudi Arabistan ve diğerleri için ek düzenleyici onaylar.

Elektro-medikal Testler: IEC/EN 60601 ve IEC/EN 61010 serisi tam kapsamında, CB, NRTL onayı, ISO 17025 akreditasyonu ile ürün güvenliği ve EMC testleri.

Mikrobiyolojik ve Farmasötik Testler:Sterilite, biyouyumluluk, biyoanalitik

Diğer Testler: Kablosuz/Teletıp. Batarya, RoHS 2, Ambalaj.

Seminer: Herkese açık ve kurum içi seminerlerle KYS/Tetkik, İç Tetkik, Küresel Düzenlemeler, Sterilizasyon süreçleri, Risk Yönetimi, Ürün Güvenliği/EMC

Tetkik: Tedarikçi tetkikleri, fark analizi tetkikleri, farmasötik GMP tetkikleri

SGS küresel pazarlara erişiminizi kolaylaştırsın, tedarik zincirinizi ve risk yönetiminizi desteklesin. 

Talepleri Etkinleştirme

Soru formunuzu doldururken lütfen Endüstri-Yaşam Bilimleri'ni seçin ve uzmanlarınızdan hızlı bir yanıt almak için 'SGS size nasıl yardımcı olabilir' alanına 'Medikal Cihazlar' kelimelerini girin.