Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kendi başına yap ürünleri, aletler, hırdavat, mobilya, ev eşyaları, spor eşyaları, kırtasiye gibi dayanıklı malların üreticileri, dağıtımcıları ve perakendecileri, gittikçe artan oranda hem müşterilerin hem de düzenleyici kuruluşların talep ettiği zorlu şartlarla karşı karşıya kalmaktadır.

Teknolojideki gelişmeler, hem müşterilerin kendi ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılayan ürünler istedikleri hem de düzenleyici kuruluşların ürünlerin kullanım bakımından güvenli ve yüksek kaliteli olmasını sağlama arayışında oldukları anlamına gelir. İster belli bir pazara sürmek için ürünler üretiyor olun ister sizin, müşterilerin ve düzenleyici kuruluşların beklentilerini karşılamasından emin olmanız gereken ürünler ithal ediyor olun, SGS'nin dayanıklı ürünlere yönelik hizmetleri, güvenliği, kaliteyi ve performansı sağlamanız için uyarlanır.

Sizin özel ihtiyaçlarınızı gidermek üzere şekillendirilebilen eksiksiz bir denetim, test, belgelendirme, gözetim ve seminer yelpazesi sunmaktayız. Bu hizmetler şu konularda size yardımcı olur:

  • Minimum risk arz eden ürünler geliştirme
  • Piyasaya olabildiğince çabuk ürün sürme 
  • Ham maddelerin, parçaların ve nihai ürünlerin güvenli ve etkili olmasını sağlama
  • Farklı coğrafi pazarların mevzuat şartlarına uygunluğu elde etme

Bu konuların markanızın bütünlüğünü etkilediğinin farkındayız. Uzmanlarımız, riski azaltmanıza ve tasarım konsepti safhasında ürün geliştirmeye erkenden katılarak, üretimde ve tedarik zincirleri çapında size destek olarak kaliteyi sağlamanıza yardımcı olurlar.

Nihayetinde bizim amacımız ürettiğiniz her ürünün pazarlanabilirliğini en üst seviyeye çıkarmak ve yüzyılı aşkındır birinci sınıf hizmet sunma deneyimimiz sayesinde kıyas kabul etmez uzmanlığımızı size sunmaktayız.