Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Güvenlik, kalite ve sürdürülebilirlik, gıda değer zincirinin temel faktörlerindendir. Bu faktörlerin her biri, işletmenizin sürdürülebilirliğini ve ürünlerinizin pazarlanabilirliğini etkiler.

İşletmenizde müşteri güvenini ve sürdürülebilirliği artırmanızda, riski düşürmenizde ve değer zincirinin her aşamasında verimliliği yükseltmenizde size destek olabilmek amacıyla, gıda güvenliği, kalitesi ve sürdürülebilirliği alanında kapsamlı çözümler sunmaktayız.

Gıda güvenliği, kalitesi ve sürdürülebilirliği üzerine kapsamlı çözümler

Sektörel uzmanlardan oluşan uluslararası ekibimiz; seminer ve gözetim, tetkik ve belgelendirme, test ve uzman desteği hizmetleri, perakende mağaza kontrolleri ve gizli müşteri denetimleri gibi hizmetler ile, faaliyetlerinizi ve ürünlerinizi en yüksek uluslararası standartlara eriştirmenizde size destek olur.

Hizmetlerimiz ile size destek olabileceğimiz alanlar:

 • Risk yönetimi, iş geliştirme ve sorumlulukları yerine getirme 
 • Müşterileri koruma 
 • Kompleks mevzuatlara uygunluk 
 • Gıda bileşenleri ve ürünleri için doğru depolama, nakliye, ambalajlama ve dağıtım 
 • Çeşitli tedarik zincirlerinde kalite ve güvenlik

Şirketiniz ile yakın iş birliği içerisinde planladığımız hizmetlere aşağıdakiler dahildir:

Yenilikçi teknolojiler

Bulut, yapay gıda ve blok zinciri gibi yeni teknolojilerden faydalanarak, müşterilerimize daha verimli ve sürdürülebilir bir işletmeye sahip olabilmeleri yönünde destek oluyoruz. Geliştirdiğimiz dijital çözümler, kalite ve güvenlik yönetiminizde destek olacak bilgiye, şeffaflığa, izlenebilirliğe ve verimliliğe erişebilmenizi sağlar.

Yenilikçi teknolojilerimize dahil olanlar:

 • SGS Digicomply: Gıda ve tarımda sürekli gelişen mevzuatlara ve standartlara erişim sahibi olarak uygunluk süreçlerinizi kolaylaştırın. Güçlü bilgi yönetimi platformumuz, uygunluk sağlama süreciniz için gerekli bilgileri, kolayca pratikte uygulayabileceğiniz hale dönüştüren çeşitli araçlar sunmaktadır.
 • Transparency-One: Tedarik zincirinizdeki tüm tedarikçileri, gıda bileşenlerini ve tesisleri, blok zinciri teknolojisi ile kombine edilebilen bir dijital çözüm olan SGS Transparency-One ile keşfederek, analiz ederek ve izleyerek müşterilerinizde güven inşa edin. Transparency-One; riskin düşürülebilmesi, gıda bileşenlerinin kaynaklarının tespit edilebilmesi ve uygunluğun sağlanabilmesi için gerçek zamanlı verilerden faydalanır.
 • All Species ID: Bir gıda numunesinde bulunan tüm türlerin tespit edilebilmesini sağlayan bir test. DNA yeni nesil dizileme teknolojisinden faydalanan All Species ID, yüksek seviyede işlenmiş gıda ürünlerinde bile, gıda analizi ve gıda güvenilirlik testi yapılabilmesinin yanı sıra bileşenlerin, patojenlerin, alerjenlerin ve olası tağşişin tespit edilebilmesine yarayan güçlü bir araçtır.

Gıda ve gıda güvenliği çözümlerinde bir dünya lideri

Test, gözetim, denetim ve belgelendirme hizmetlerinde 140 yıllık deneyime sahip bir dünya lideri olarak, gıda sektörünü ilgilendiren konularda size kapsamlı bir uzmanlık sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanında bulunan uzmanlarımız, hizmet verdikleri bölgelerin yerel kültürünü tanır ve ihtiyaçlarını bilirler. Tedarik zincirinizin tümünde destek sağlayarak, markanızı koruma, müşterinizin güvenini inşa etme ve karlılığınızı yükseltme yolculuğunuzda yanınızda olabiliriz.

Sunduğumuz diğer hizmetler:

 • Devletler ve özel protokoller tarafından koşulan şartları karşılayabilmeniz için, zorunlu ve ihtiyaçlarınıza özel geliştirilmiş test, gözetim ve tetkik programları 
 • Kapasitenizi geliştirmenizde destek olacak kapsamlı seminer programları 
 • Gıda tağşişi ve kompleks mevzuatlar gibi sektörel zorluklara yönelik, dünyanın dört bir yanında destek hizmetleri 
 • Tedarik zincirindeki tedarikçilerin uygunluğunu sağlamak amacıyla, perakende satış ve yiyecek içecek işletmelerine yönelik programlar

Gıda güvenliğine ve kalitesine yönelik yenilikçi çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle iletişime geçin.