Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'de, için ürünlerinizile ilgili muhtemel sorunları mümkün olan en erken zamanda belirlemenin, böylece çözümünü bulup, daha sonraki aşamalarda ugulanabilecek maliyetli değişikliklerin önlenmesinin önemini biliriz.

Ön üretim kontrolümüz (IPC), riskleri önceden görebilmek ve kaynak israfının önüne geçilmesini sağlamak için, parçaların, malzemenin ve ürün kalitesinin, üretimin başındaki muayenesidir.

ürün imalatının %10'u tamamlandığında, ön üretim kontrolü, mevzuatlara, standartlara ve sözleşmelere uyumlarını kontrol etmek için, tüm ürünlere uygulanır. İlk hataları tespit etmeye yönelik, yerinde uygulanan bir görsel değerlendirmedir.

Uzmanlarımız IPC'yi bir defaya mahsus ürün görsel değerlendirmesi, veya SGS tarafından yürütülen daha kapsamlı kalite kontrolü ve iyileştirme programının bir parçası olarak uygularlar. Kalite güvencesi programımız, kalite standartlarının, üretim süreci boyunca, kavram tasarımından ürünlerin sevkiyatına kadar muhafaza edildiğinin teminatıdır ve ayrıca kalite iyileştirme programımız, ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna çözüm üretir.

Ürün kalite izleme hizmetlerimiz, dünya çapındaki uzmanlarımızın beceri ve bilgisiyle desteklenen ve dünya genelinde pek çok işletmeye sağladığı üretim kontrolleri konusundaki tecrübesiyle, alanında en iyisidir. Üretim sürecinin başından itibaren, bir gözünüzün hep kalitede olmasına yardımcı olurken, sadece üretimizin, mevzuata uygunluğuna dair sorunlar yüzünden gecikmesi ihtimalini azaltmakla kalmaz, ayrıca ürün geliştirme maliyetlerini azaltırız ve markanızı, ürün geri çağırmalarından kaynaklanan zarardan koruruz.