Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tekstilden aletlere, mobilyadan, gıda ve elektronik eşyaya uzanan eksiksiz hizmet yelpazemiz, küresel tedarik zincirlerinde tüketici ürünlerinin kalitesini, uygunluğunu ve güvenliğini sağlamaktadır.

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE Hem tedarik zincirinizin hem de satın aldığınız ve sattığınız ürünlerin standarda uygun olmasını sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Ulaşmanız gereken kalite beklentileri ve güvenlik gereklilikleri her gün daha da karmaşık hale gelmektedir. Bu gereklilikleri karşılayabilmenize yardımcı olmak üzere tüketici ürünleri ve perakende uzmanlarımız tüketici ürünlerinin üreticilerine, ithalatçılarına, ihracatçılarına ve perakendecilerine eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Hizmetlerimiz laboratuvar testi, ürün gözetimi, uzman ve süreç değerlendirmesi yanı sıra teknik destek içermektedir.

Sizin, tedarik zincirinizde riski azaltmanıza, verimliliği iyileştirmenize, sözleşme ve yasa gerekliliklerine uygunluğu sağlamanıza yardımcı oluruz. Tüketici ürünleri ve perakendeciliğinde daha güçlü ve daha esnek bir işletme oluşturarak büyümenizin yanı sıra rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olmak için geniş ve detaylı bir hizmet yelpazesi sunarız.

Gıda, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, tekstil, ayakkabı, oyuncak, dayanıklı ürünler, ev bakım ürünleri, elektrikli ve elektronik ürünler ve hırdavat gibi tüm tüketici ürünleri ile ilgili hizmetlerimizi size küresel olarak sağlayabiliriz.

Yasal gerekliliklere ve sektör standartlarına uymanın yanında şu hususları içeren bir dizi zorlukla başa çıkmanıza da yardımcı olabiliriz:

  • Maliyetleri düşürmeye çalışan tedarik zincirinin üretimdeki etik olmayan büyümesi
  • Kalite ve güvenlik konularında artan müşteri beklentileri
  • Enerji tüketimi, sera gazı emisyonları ve tüketici ürünleri atıklarındaki artış gibi, artan üretiminden kaynaklanan çevresel sorunlar

Gözetim, test, belgelendirme ve denetimdeki kusursuzluğumuz sayesinde kazandığımız itibarımızla, size organizasyonunuz ve tedarik zincirinizde sürdürülebilirliği iyileştirmek üzere uzman desteği ve çapraz iş hizmetleri sunuyoruz.

Tüketici ürünleri ve perakende hizmetlerimiz şunları içermektedir:

  • Test ve Belgelendirme: Güvenlik ve işlevsellik testleri gibi malzeme testinden belgelendirmeye kadar, eksiksiz bir yelpazedeki ürün testlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız, ürünlerinizin tüketicileri koruma ve onların beklentilerini karşılama noktasında iddia ettiğiniz kadar iyi olmalarını sağlamaktır
  • Gözetim: Ham maddeleriniz ve üretiminizin, işaretleme, ambalajlamanızın ve ürün sunumunuzun kalitesini denetlemek üzere, perakende mağaza kontrollerinin yanı sıra üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında da üretim kontrolleri sağlıyoruz.
  • Teknik destek: Sosyal sorumluluk çözümlerini, fabrika kalite değerlendirmesini, gıda güvenliği ve sağlığı değerlendirmesini bir araya getiren projelerde sizi destekliyoruz. Bunlara ek olarak, seminer ve özel etiketleme desteği sağlayarak yasal bir uzman destek hizmeti de temin etmekteyiz.

Tüketici ürünleri herkesin günlük yaşamının bir parçasıdır. Tüketiciler sağlıklı ve güvenli ürünler satın almayı beklerler. Akredite laboratuvarlarımız ve belgelendirme bölümümüz vasıtasıyla sağlanan özelleştirilmiş test, gözetim, denetim, belgelendirme ve teknik destek hizmetlerimiz, ürünleriniz için geçerli standartları anlamanızı ve zorunlu gerekliliklere uymanızı sağlar. Daha da önemlisi, sizin rekabet ortamında avantaj kazanmanıza ve belirttiğiniz kadar iyi tüketici ürünleri sağlayan ürünler, süreçler ve tedarik zincirleri geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.