Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin tedarik zincirinizle alakalı hizmetleriyle, kalite kontrolünü temin edin, mevzuat şartlarını karşılayın, tedarikçileri değerlendirin, üretime gözetmenlik edin ve teslimat takviminin takibini yapın.

Giderek daha küresel hale gelen ekonomide, tedarikçi tabanınız dünyanın her yanına yayılmaktadır. Bu yüzden, bütün kalite ve mevzuat şartlarının karşılanmasını sağlamak zor olabilmektedir.

Eşsiz küresel ağımız sayesinde, dünyanın herhangi bir noktasında, tedarik zincirinizin her safhasında tüm sözleşme yükümlülüklerini, devlet mevzuatlarını, iş ilkelerini ve standartları karşılamanıza ve kalite kontrolünü sağlamanıza yardım edebiliriz.

Tedarikçileri değerlendirmenize, üretimi gözetmenize, teslimat takvimlerini takip etmenize ve teslimatı yapılan malların ve test numunelerinin kalitesini ve miktarını fiziki olarak incelemeye ve kontrol etmeye yardım edebiliriz. Ayrıca, kolaylık sağlamak için, size tedarik zincirinizle alakalı tüm hizmetlere bakan tek bir irtibat noktası ayarlarız.

Tedarik zinciriyle alakalı hizmetlerde güvenilir bir dünya lideri olarak, hepsi de uluslararası projelere hizmetler sunmada rakipsiz bilgiye ve deneyime sahip, dünya çapında bir teknik uzman, proje ve çevre uzmanı havuzunu size sunmaktayız.

Hizmetlerimizin tedarik zinciriniz üzerinde size nasıl daha fazla kontrol sağlayabileceğini görüşmek için, bizi hemen arayın.