Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den proje risk yönetimi – proje risklerinizi yönetmek için kapsamlı ve planlı bir yaklaşım.

Projenizin başarısı, proje bütçenizi ve takviminizi etkileyecek beklenmedik durumları içeren kapsamlı bir planlama yapılmasına bağlıdır. Beklenmedik sürprizler bütçe kaygılarına yol açmamalı ve işinizde yapacağınız yeniliklerin önüne set çekmemelidir.

Proje risk yönetimine yaklaşımımız projenizin maliyeti, performansı ve takvimiyle ilgili risklere yönelik net ve nicel bir risk incelemesi sağlar. Bu sayede daha gerçekçi bütçelerle ve takvimlerle çalışabilirsiniz. Sonuçta, şirketinizin ve finansman ortaklarınızın yönetim yaklaşımınıza ve projeyle ilgili kararları daha doğrulukla alabilme yeteneğinize olan güvenleri artacaktır.

SGS proje risk yönetimi yaklaşımının avantajları

Risk yönetimi yeterlik merkezimiz, size kazanç sürdürülebilirliğinizi önemli ölçüde artıracak şekilde tasarlanmış yenilikçi çözümler sunar. Yaklaşımımız etkili bir risk yönetimi sağlayarak şunları yapmanıza yardımcı olur:

  • Herhangi bir zamanda beklenmedik durumları ve bütçe gereksinimlerinizi belirlemenize
  • Nakit temin etme gerekliliklerinizi doğru olarak hesaplamanıza
  • Üretim maliyetlerini asgari seviyeye getirmenize
  • Sigorta maliyetlerini azaltmanıza

Proje risk yönetimi küresel uzmanlar ağınız

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, küresel akredite ekip ağımız size proje risk yönetiminde rakipsiz uzmanlıklarını sunmaktadır. Şirketinizin kârlılığını doğrudan iyileştirmeye yönelik önemli avantajlar sunan kapsamlı test, analiz ve risk yönetimi süreçleri sağlama konusunda 50 yılı aşan deneyime sahibiz.

Risk yeterlik merkezimiz, hizmetimizin aşağıdaki standartlara uyumunu, hatta bu standartların ötesine geçmesini sağlamaktadır:

  • BS 31100
  • ISO 31000
  • ISO 14001
  • AS/NZS 31000
  • Projeler için Risk Analizi ve Yönetimi (RAMP) kılavuzu

Proje risk yönetimi hizmetimiz, projenizin tasarlanmasından tamamlanmasına dek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Proje yönetimi ekibinizin, proje çalışmalarınızdaki riskleri karşılamak üzere gerekli tedbirleri alabilmesi için, riskleri önceliklendirmenize ve risk yönetimi planları geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Projenizdeki değişkenlikleri azaltarak projenizin zamanında, bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını güvence altına alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için deneyimli proje risk yönetimi ekibimizi bugün arayın.