Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den proje yönetimi - inşaat projenizin her aşaması için için kapsamlı denetim, gözetim ve devreye alma hizmetleri

Projenin sahibi, yüklenicisi veya yatırımcısı olduğunuzda, inşaat projenizin her aşamasında bir dizi gereksinimle ilgilenmeniz gerekir. Proje yönetim hizmetlerimiz, boyutu veya konumu ne olursa olsun tüm proje türleri için kapsamlı denetim, gözetim ve devreye alma hizmetleri sunar.

Proje yönetiminde bir dünya lideri olarak, size inşaatın her yönüyle ilgili kapsamlı deneyimimizi sunarız. Sonuç olarak teknik riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, bütçeleri kontrol altında tutmanıza ve inşaat projenizi planlanan çizelgeye göre gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca yönetmelikle ilgili, ihtiyari veya müşteriden kaynaklanan tüm şartlara uymanıza da yardımcı olabiliriz.

Benzersiz küresel erişimimiz sayesinde, tüm dünya çapındaki kamu kurumları, özel yatırımcılar, gayrimenkul sahipleri, sigortacılar ve inşaat şirketlerine güvenilir proje yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Proje yönetim hizmetlerimizin ilgili tüm yönetmeliklere ve standartlara uymanıza nasıl imkan verebileceğini görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.