Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir proje ortaya konduğunda, süreçlerin verimli biçimde işlediğinden, inşaat şantiyelerinin güvenli olduğundan ve güvenilir malzemeler kullanıldığından emin olarak planların hayata geçirilmesine yardımcı oluruz.

İnşaat: Bırakın SGS, çok daha başarılı bir işletme oluşturmanıza yardım etsin.

İnşaat sektöründen daha karmaşık ve rekabetçi bir sektör daha yoktur. İster bina inşaatı işinde, ister altyapıda ve isterseniz her ikisinde birden olun, büyük ölçekli inşaatın pek çok küçük projenin bir karışımı olduğunu ve bunun da başlı başına bir çoklu görev başarısı olduğunu göreceksiniz.

Planlama

Etkili planlama, süregiden proje yönetimi sürecinin önemli bir parçasıdır. Bir işin çevreye etkisi, planlanması, bütçelenmesi, şantiye güvenliği, kaliteli malzemelerin, personelin ve lojistiğin mevcudiyeti ve sağlanması ve bunun yanı sıra halka verilen rahatsızlık, yerel ve ulusal standartlara uygunluk - tüm bunlar ve sayısız daha pek çok unsurun hesaba katılması gerekir.

Dinlemek ve kanıtlanmış hizmetlere dayalı çözümler oluşturmak

İşinizi ve proje ihtiyaçlarınızı anlamak, inşaat projelerinize en iyi şekilde nasıl değer katabileceğimizi belirleyebilmemiz için SGS açısından büyük önem taşır. Uzun zamana dayanan deneyimimiz ve inşaat ve ilişkili mühendislik alanında geniş bir yelpazedeki bilgi birikimimiz sayesinde, projelerinize zamanında, bütçe dahilinde, güvenli biçimde eksiksiz çözümler sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahibiz. Uzman hizmetlerimizi tek başına ya da mevcut prosedürlerinizi takviye etmek üzere kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, sizin de bildiğiniz gibi, belirli hizmetleri tümüyle taşerona vermek genellikle çok daha uygun maliyetli olabilir.

Erken proje yaşam döngüsü katılımı

Daha projenizin başlangıcından itibaren size yardım edebiliriz. SGS inşaat fizibilitesi ve risk değerlendirme ve yönetim çalışmaları yürütebilmektedir. İnşaat başlamadan önce bizim jeoteknik hizmetlerimizi ve çevre hizmetlerimizi kullanın.

Hangi malzemeleri kullandığınız konusunda emin misiniz?

Aynı zamanda yalnızca malzemelere özel bir hizmet yelpazesine de sahibiz: malzemelerin dayanıklılığının kimyasal ve fiziksel testi ve malzeme belgelendirme. Örneğin, bir ürün belirli bir standardı karşıladığı şeklinde etiketlenmişse, bu ürünün gerçekten o standardı karşıladığından nasıl emin olabilirsiniz? Biz size söyleyebiliriz.

Varlıklarınızın nerede olduğunu biliyor musunuz?

Orada durmuyor. Bir başka inşaat hizmetleri paketi, şantiyede kullandığınız donanım, aletler ve makinelerle ilgilidir. Makineler ve diğer varlıkların takibini tutmanıza yardımcı olmak için AHEAD varlık yönetim sistemini kullanıyoruz. Ve makine satın alıyor ya da satıyorsanız, kaya matkaplarından damperli kamyonlara kadar uzanan yeni ve kullanılmış ürünleri belgelendirebiliriz.

Küresel alım, küresel tedarik zinciri yönetimini gerektirir

Tedarikçileri ve malzemeleri kaynağında kontrol etmek için tedarik zinciri yönetim hizmetlerinde SGS'ye güvenebilirsiniz.

Tüm proje yaşam döngüsü boyunca destek

SGS, inşaat ya da altyapı tamamlandığında tüm tesislerinizin yönetimini, atık yönetimini ve gözetim gerekliliklerini - belgelendirilebilir enerji denetimlerine kadar - de üstlenebilir.

İnşaat hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen irtibat kurun.