Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tıbbi cihaz kalite sistemlerine yönelik seminerler ve ISO 13485 tetkikleri genellikle müşterilere ve uzmanlara, belgeli kalite sistemleri yazma veya tadil etme, kurum içi tetkikçileri ve tedarikçi tetkikçilerini eğitme konularında yardımcı olmak amacıyla kalite departmanının yeni üyelerine yönelik bir giriş olarak gerekmektedir. Bu alanlardaki tüm seminerler ISO 13485:2003 Tıbbi cihaz – Kalite yönetim sistemlerine tabi olacaktır. Mevzuata yönelik amaçlara ilişkin gerekliliklere ek olarak uygun ulusal veya bölgesel yönetmeliklere ilişkin kalite sistemi gerekliliklerini kapsayabilir.

Kalitenin, tıbbi cihazların geliştirilmesi ve üretimi süresince öncelikli olmasını sağlamak, yalnızca kalite yönetim sistemlerinin ve ilgili belgelerin meydana getirilmesini değil aynı zamanda tüm çalışanların ve tedarikçi ağının, ortaya koymuş olduğunuz kalite yönetim standartlarına bağlı olmasını da gerektirir. SGS’nin tıbbi cihazlara yönelik kalite yönetimi semineri, şirketinizdeki kalite yönetimi prosedürlerinin –hem kurumunuzun hem de düzenleyicilerin – yavaş yavaş öğrenilmesine yardımcı olur.

Seminerlerimiz, standartların temel prensiplerini anlamaktan profesyonel bir tetkikçi yeterliliğine yardımcı olmaya kadar çeşitlilik gösterir.

Uzmanlarımız, yalnızca en son seminer yöntemlerinde değil aynı zamanda ISO 13485 ve ISO 9001 ile Avrupa, ABD, Kanada, Hong Kong, Çin, Tayvan, Çin ve Japonya gibi bölgelerdeki yerel yönetmelikler gibi kalite yönetimi yönetmeliği geliştirme konusunda da uzman niteliğindedirler ki bu da, uluslararası pazarlarda beklenen kalite yönetim standartlarını yerine getirmenize yardımcı olacak donanıma sahip oldukları anlamına gelir.

SGS seminer programları tamamen esnektir ve seminer, önceden yapılan eksiklik analiz tetkiki esnasında tespit edilen herhangi bir bilgi veya beceri eksikliğini gidermeye uygun hale getirilebilir. Seminerlerimiz, çalışanlarınız ve tedarikçileriniz için genel veya şirket içi programlar şeklinde sunulabilir.  Bununla birlikte, sizin için oluşturduğumuz program ne olursa olsun, amacımız, ürününüzün dünyanın belirli bir bölgesinde piyasaya sürülmesinden önce yerine getirilmesi icap eden standartlara ilişkin bir anlayış eksikliği nedeniyle ürününüzün kalitesinin zarar görmemesidir.

SGS uzmanları, mevcut durumlarınıza ilişkin seminer ihtiyaçlarını karşılayan bir program önerisinde bulunabilirler. Kalite yönetim seminerinizi yürütmemiz için bizi seçtiğiniz takdirde, hali hazırda dünyanın dört bir yanındaki kurumların ticari faaliyetlerine yönelik yararlar sunmuş olan bilgi ve becerilerimizden yararlanabileceksiniz. 

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.