Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Asitler ve alkaliler kimya sanayinin beygirleridirler.

Boyalar ve pigmentler, yapay lifler, plastikler, sabunlar ve patlayıcılar (asitler), sabunlar, kağıt, tekstil işleme, fotoğrafçılık ve cam ürünlerinin (alkaliler) üretimi dahil çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadırlar.

Asitleri ve alkalileri temel ürünler olarak kullanan sanayiler veya onları üreten sanayiler, ürünlerin hem gereken standartlara hem de müşteri gereksinimlerine uygun kalitede olmalarını temin etmek durumundadırlar. Buna rağmen, ürün kalitesini sağlamak bir yana, tedarik zincirlerinin güvenilirliği, güvenliği, sürdürülebilirliğini sağlamak da aynı derecede önemlidir.

SGS, gözetim ve numune almadan kapsamlı laboratuar analizlerine ve süreç takibi hizmetlerine kadar çeşitli hizmetler sağlamakta ve ayrıca ölçüm ve kalibrasyonla desteklemektedir. SGS'yi ortağınız olarak tercih ettiğinizde, kimyasal hammaddeler hakkında ve ürün kalitesi ve tedarik zinciri bütünlüğünün nasıl sağlanacağına dair endüstriyel tecrübe ve global bilginin geniş bir kaynağına erişiminiz olacaktır. Size ne şekilde yardımcı olabileceğimiz hakkında bilgi edinin.