Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tarafımızdan verilmiş yönetim sistemi, süreç veya ürün belgelerinin durumunu, ve ayrıca, denetlenmiş tedarikçilerin temel verilerini, SGS' nin müşteriler ve ürünler rehberimizde arayabilirsiniz.

Tüm perakendeciler, üreticiler, tüketiciler ve diğer paydaşlara açık olan rehberlerimizde, müşteri adı, belge numarası ve/veya ürün adı gibi çeşitli parametreler kullanılarak arama yapılabilir.

Rehberler, aksi beirtilmediği takdirde İngilizce' dir.

Belgelendirilmiş Müşteri Rehberi

SGS tarafından verilmiş yönetim sistemi veya süreç belgelerinin durumunu belgelendirilmiş müşteri rehberimiz ile doğrulayın.

Elektrikli ve Elektronik Tüketici Ürünleri

SGS, elektrikli ve elektronik (E&E) tüketici ürünleri, çeşitli ulusal ve uluslararası düzenlemeler uyarınca belgelendirir. Bu rehber, SGS' nin çeşitli Belgelendirme Kurumlarından edinilmiş geçerli ürün belgelerine ve ayrıca kendi belgelerimize dair bilgileri içerir.

SGS tarafından belgelendirilmiş elektrikli ürünler müşteri rehberinde arama yapın >

SGS Fimko güvenli ürün sicilini arayın (01.01.2019'dan önceki onaylı ürünler) >

Denetlenmiş Tedarikçi Doğrulaması (Çin)

Uluslararası alıcılar ile Çinli SME' ler arasındaki ilişkileri desteklemek için, üyelerin tedarikçi denetim sonuçlarını inceleyebilecekleri bir veri tabanı oluşturduk. Veri tabanında, rapor numarası veya tedarikçi adı ile arama yapılabilmektedir.

Çin için SGS tarafından denetlenmiş tedarikçi onaylama veri tabanında arama yapın >

Kaliforniya Hava Kaynakları Kurulu: Hava Kaynaklı Toksik Kontrol Önlemleri (CARB ATCM)

CARB ATCM rehberimiz, üreticilerin, distribütörlerin, ithalatçı ve perakendecilerin, kompozit ahşap ürünlerin belgelendirilmesi konusunda bilgi araştırması yapmalarına imkan tanır.

SGS CARB ATCM rehberinde arama yapın >

Ayakkabı Bileşenleri ve Ürünleri

SGS' nin ECOSECURE belgelendirmesi, bileşenlerin ve/veya ürünlerin testlerden geçtiğini ve bu küresel standart uyarınca belgelendirildiğini doğrulayarak, küresel ayakkabı endüstrisine destek sağlar.

SGS ECOSECURE ile belgelendirilmiş müşteri rehberinde arama yapın >

Gıda Belgelendirme İşaretleri

Gıda belgelendirme işaretleri, tedarikçilerin gıda güvenliği, sağlık ve hijyene olan bağlılıklarını gösterir. Rehberimiz, müşterilerimizin belge durumlarının, gıda tedarik zincirindeki kuruluşlar tarafından doğrulanmasına olanak tanır.

SGS gıda belgelendirme işaretleri rehberine göz atın (sadece SGS.com'da) >

Tüketici Ürünleri Belgelendirmesi Konusunda Daha Fazla Bilgi

Çeşitli tüketici ürünleri belgelendirmeleri hakkında daha fazla bilgiyi düzenlemelerin kendi internet sitelerinde bulabilirsiniz: