Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, finans sektörü için, ağaçlarının incelenmesini de kapsayan, çeşitli ormancılık yatırımları, envanter ve danışmanlık hizmetleri sunar. Bu hizmetler ormanların daha etkin bir şekilde yönetilmesine, yatırımcı ve/veya mal sahibi olarak yatırımınızın denetlenmesine ve yüksek getiri sağlanmasına yardım eder.

Denetim ve danışmanlık hizmetlerinde dünya lideri olarak, size rakipsiz tecrübe ve benzersiz küresel ağ olanağı sunuyoruz. Bu da, sizin veya ormanınızın bulunduğunu yer dünyanın her neresinde olursa olsun, tavsiye ve danışmanlığımızdan faydalanabileceğiniz anlamına gelir.

Ormanları, FSC™'nin Orman Yönetimi standardına göre belgelendirir; müşterilere, paydaşlara ve yatırımcılara, orman yönetiminde kalite güvencesi sağlarız.

  • Orman yönetimi, koruma ve gözetim zincirine yönelik global akreditasyon, SGS Güney Afrika (Pty) Ltd. (FSC™-ACC-015) tarafından gerçekleştirilmektedir
  • Koruma ve gözetim zincirine yönelik global akreditasyon, SGS Kuzey Amerika Inc. (FSC®-ACC-030) tarafından gerçekleştirilmektedir
  • Koruma ve gözetim zincirine yönelik global akreditasyon, SGS Çin için Hong Kong Limited, Hong Kong, Japonya, Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), Vietnam, Tayvan ve Makau (FSC™-ACC-032) tarafından gerçekleştirilmektedir
  • SGS Société Générale de Surveillance SA (İsviçre) (FSC® Ticari Marka Sicil No A000531) tarafından yapılan FSC koruma ve gözetim zincirine yönelik global akreditasyon.

Ormancılık hizmetlerimizin, ormanlarınızın ve/veya ormancılık yatırımlarınızın yönetimi konusunda nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, bize hemen ulaşın.