Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS; orman ürünleri gözetim zinciri belgelendirme, orman yönetimi belgelendirme, ağaçlandırma faaliyet değerlendirme ve kereste durum tespiti hizmetleri olmak üzere, ormancılık, kereste ve kağıt sektörlerine yönelik kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Denetim, öneri ve destek hizmetlerinde bir dünya lideri olarak, rakipsiz deneyimimiz ve uzmanlardan oluşan eşsiz uluslararası ağımız ile size destek olabiliriz. Diğer bir deyişle, siz ve ormanlarınız dünyanın neresinde olursa olsun, uzmanlığımızdan ve deneyimimizden faydalanabilirsiniz.

Ormanlarınızın FSC™ Orman Yönetimi standardına uygunluğunu belgelendirebilir, müşteri, paydaş ve yatırımcılarınıza orman yönetiminizin kalitesi konusunda güvence sağlayabiliriz.

Hizmetlerimiz ile:

  • Orman yönetiminizin etkili ve sürdürülebilir olduğunu doğrulayabiliriz 
  • Kereste ve kağıt alımında tartışmalı veya yasa dışı kaynaklar ile çalışma riskinizi düşürebiliriz

Ayrıca, ormancılık sektörü ile ilgilenen finans kuruluşlarına yatırım, envanter, uzman destek ve ağaçlandırma faaliyet değerlendirme konularında kapsamlı hizmetler de sunmaktayız. Daha etkili bir orman yönetimi sağlamak amacıyla sunduğumuz bu hizmetler, yatırımcıların ve işletme sahiplerinin daha fazla doğrulanabilir verim almalarında destek olur.

Ormancılık hizmetlerimiz ile ormanlarınızın ve/veya ormancılık yatırımlarınızın yönetiminde nasıl destek olabileceğimizi öğrenmek içi bugün bizimle iletişime geçin.