Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Aks Yükü Kontrol ve Yönetim Hizmetleri kullanılarak Daha Fazla Ticaret Kolaylığı, Daha Fazla Yol Güvenliği, Yol İdaresi, Yol Kullanıcısı ve Araç İşletme Maliyetlerinde DüşüşAraçlarınız yerel mevzuat parametrelerine göre çalışıyor mu?

SGS'nin araç aks yükü hizmetleriyle hemen öğreninSGS sayesinde, aşırı yüklü kamyonların neden olduğu hasarlar önlenebilir.

Yol ağınız daha uzun süreyle daha iyi durumda kalacak, yerel ve ulusal idarelerin yol bakımıyla ilgili yol bütçeleri düşecek ve aşırı yüklü araçların neden olduğu kaza sayısı azaltılacak, böylece yayalar ve diğer yol kullanıcıları daha güvende olacaktır.Bu alandaki uzmanlığımız bizi dünya lideri yaparken, önceki müşterilerimizle yaptığımız çalışmalardan aldığımız dersler aks yükü kontrol programındaki risklerin azaltılmasını sağlamaktadır.

Mevcut problemlerin çözümü için daha etkili bir yaklaşım ve bölgenizdeki aks yükü yönetmeliği için daha verimli ve akıllı bir veri analiz sistemi sunuyoruz.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.