Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Araç ve sürücü test programları alanındaki kapsamlı deneyimimiz sayesinde, araç denetim veya sürücü test programlarını değiştirdiğinizde veya piyasaya çıkardığınızda, SGS halka hitap etmenize yardımcı olacak ideal şirkettir.

İnsanlar değişime farklı tepkiler verirler, ancak değişikliklerin neden yapıldığına dair daha fazla bilgi sahibi olmaları daha iyidir. Bu yüzden, Yol Güvenliği bilincini artırmak için Halkla İlişkiler ve Eğitim hizmeti sunarız.

Genellikle, bir halkla ilişkiler kampanyası bilindik medya araçlarından pek çoğunu içerecektir: Belli web siteleri, basın, dış mekan posterleri, radyo, televizyon, doğrudan posta ve denetim merkezlerimizdeki bilgiler gibi. Bununla birlikte, asıl medya adayları, elde etmek istediğimiz şeye ve ulaşmak istediğimiz asıl seyirciye dayalı olacaktır. Yaratıcı kampanya ve mesaj, halkın önüne çıkmadan önce test edilecek ve gerektiğinde ayarlama yapılacaktır. Kurumsal kimlik ve stil sayfaları gerekirse, kampanyanızın bu bölümlerini de sizin için geliştirebiliriz.

Halktan gelecek sorulara cevap vermek için kampanya boyunca hazır bulunacak, bu amaca uygun özel bir Halkla İlişkiler ve Eğitim Ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca, ilgili yetkililerle bağlantıya geçip raporla niteliksel ve niceliksel veriler de sağlayabiliriz.

İletilen mesajların hedefi, yol güvenliği bakımından güvenli, temiz araçların ve sürücülerin doğru davranmasının önemi hakkında halka bilgi ve eğitim vermek ve size kampanyanın nasıl ilerlediği hakkında kesin raporlar vermektir.