Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Farklı uluslararası pazarlarda otomotiv ürünlerinizi satarken, her pazarın özel yasal şartlarından haberdar olmanız ve gereken onayları almanız gerekmektedir.

SGS, parçalar, sistemler ve araçlar ile ilgili yasal hükümlerin yorumlanmasında ve uygulanmasında size yardımcı olacak bir dizi araç homologasyon hizmeti sunmaktadır.

2007/46/EEC araç sınıfı onayı işlemini takip etmede size destek olabilmekte ve çeşitli Avrupa ve Avrupa dışı onay kuruluşunda onay işleminizi yürütmekteyiz. Otomotiv homologasyon uzmanlarımız:

  • Hedef pazarlarınız için teknik ve yasal şartları saptamanıza yardımcı olabilmekte,
  • Araştırma sonuçlarımıza dayanarak ihtiyacınız olan onayları tespit edebilmekte,
  • Gereken testlerin sayısını ve etkinliğini ideal hale getirebilmekte,
  • Teste temel teşkil eden yasal standartlardaki boşluklardan veya muallak ifadelerden doğabilecek sorunlara dair özel tavsiyeler verebilmekte,
  • Başvurunuzu göndermekten onay belgelerinin alımına dek onay işlemi esnasında sizi destekleyebilmekte,
  • Çeşitli pazarlar için üreticinin dokümantasyonunun hazırlanmasında yardımcı olabilmektedir.

Uzmanlarımız, yeni teknolojiler tarafından karşılanması gereken şartları tanımlayan ve/veya mevzuatı oluşturan endüstri kurumlarında ve komitelerinde yer almaktadır. Bu, mevcut trendlere ve gelişmelere dair bilgilere benzersiz biçimde erişim sahibi olmamızı sağlamaktadır. Bu bilgileri sizinle de paylaşabilmekteyiz.

Araç homologasyon hizmetlerimizin onay işlemini takip etmenize ve hedef pazarlarına ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için SGS ile iletişime geçin.