Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Elektrikli ve hibrid aktarma organlarını en son standartlara göre test etmenize ve değerlendirmenize yardımcı olabiliriz

Elektrikli veya hibrid araç teknolojileri tip onay kapsamında bir çok sayıda uluslararası standarttan etkilenmektedir ve aynı zamanda aktarma organının çeşitli parçaları için yeni teknik çözümler gerektirirler. Sizi ve tedarikçilerinizi elektrikli aktarma organlarıyla ilgili muhtelif teknik ve yasal yönlerden destekleyebiliriz. Bataryaların performans, etkinlik ve güvenliğinden elektrik motorunun kendisine kadar, ürünlerinizi geliştirmenize, maliyetleri azaltmanıza ve en son standartları karşılamanıza yardımcı olacak, hepsi tek bir elden olacak şekilde çok çeşitli hizmetlere sahibiz.

Dünyanın test, denetim, gözetim ve belgelendirme konularında lider şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, üst düzeyde deneyimli uzmanlar, gelişmiş inceleme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz. Biz, otomotiv test mühendisliği alanında uzman olarak kabul edilmekteyiz.

Kapsamlı elektrikli aktarma organı denetim ve doğrulama hizmetleri çeşitliliğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.