Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin ISO 26000 farkındalık semineri, ISO 26000 ilkelerini ve sosyal sorumluluk sistemlerinin kuruluşunuza nasıl entegre edebileceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

ISO 26000 Standardı, organizasyonlara sosyal açıdan sorumlu davranışları entegre etmeleri konusunda rehberlik ederek ederek sürdürülebilirliği teşvik etmek için tasarlanmıştir. ISO 26000'de küresel organizasyonlar kendi sosyal sorumluluk stratejilerini oluşturmak konusunda teşvik edilirler.

Seminer, katılımcıların ISO 26000’in esas amacını anlamalarına ve kılavuz, yerel endüstri uygulaması ve ilgili yasal çerçeve arasındaki içerik ve bağlantıları belirlemelerine yardımcı olacaktır. Seminer aynı zamanda sosyal sorumluluk üzerine örgütsel davranışta sonuçların ve ilerlemelerin öneminin de altını çizer.

Seminer, ISO 26000'e dayanan sosyal sorumluluk sisteminin geliştirilmesi, uygulanması ve yönetiminde rol oynayan herkes için bir giriş niteliğindedir. İç tetkik semineri veya baş tetkikçi semineri gibi başka bir sosyal sistem seminerleri tamamlamayı planlıyorsanız, bu kurslar sırasında tetkik becerileri oluşturmak için, ISO 26000 hakkında temel bilgi ve anlayışı edineceksiniz.

Bu sen'ner dersler ve atölye çalışmalarından oluşmaktadır.

Katılımcılardan kursa katılmadan önce sosyal sorumluluk sistemleri veya ISO 26000 bilgisine sahip olmaları beklenmez.

SGS ISO 26000 Farkındalık Semineri hakkında daha fazla bilgi için hemen SGS ile irtibata geçin.