Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS size giriş seviyesi bilgisi ve her konuya ilişkin genel bakış ve anlayış sunan bir farkındalık semineri portföyü sunar.

Seminerlerimiz daha sonra ek çalışmalara devam edebileceğiniz bir başlangıç noktası olarak veya kuruluşunuz içinde iyileştirmeler uygulamak ya da tetkik gibi profesyonel beceriler edinmek için kullanabileceğiniz bilgiyi sağlayan çok çeşitli standartlar, yönetmelikler ve yönetim uygulamaları ile ilgili gereksinimleri kapsar. Hangi semineri seçerseniz seçin, vasıflı uzmanlardan oluşan küresel ağımız tarafından tasarlanan doğru, detaylı bilgi ve uygulamaya yönelik tavsiyeler sunmaktayız.

Farkındalık Semineri seçimi

Farkındalık Seminerlerimiz bir standart veya prosedürün geliştirilmesi, uygulanması ve yönetimi ile ilgili her çalışan için uygundur. Seminerlerimiz size ihtiyacınız olan tüm hazırlayıcı bilgiyi verir, temel ve genel gereklere ilişkin bir anlayış edindiğinizde, anlayışınızı geliştirerek bir konunun uzmanı olmak için uygun konumda olursunuz. Bir Farkındalık Seminerinin tamamlanmasından sonra, seminerler için çok geniş seçeneklerimiz vardır.

Neden SGS?

Endüstriye özel seminer, yönetim geliştirme ve profesyonel tetkikçi geliştirmede geniş bir yelpazede seminerler veriyoruz. SGS seminer çözümleri, seminer bütçelerinizden en iyi sonucu elde etmenize yardım eder ve sektör deneyimli uzmanlarımızla her kuruluşun özel seminer hedeflerini yerine getirebilir. Hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz ve karma öğrenim deneyimlerimizle, bireylere veya işgücünün tamamına yönelik seminer hedeflerini gerçekleştirebiliriz. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlanmış programlarımızın esnekliği ile, hangi semineri seçerseniz seçin, bağımsızlık, mükemmellik ve yenilikçilik konularındaki saygınlığımızdan yararlanırsınız. Bu, verimliliği arttıran, riski minimize eden ve rekabet üstünlüğü sağlayan hizmetleri sağlamada bizi piyasa lideri haline getirmiştir.

Daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.