Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir endüstri sektöründe, ürünleriniz ve hizmetleriniz hedef pazarınızın gerektirdiği standart ve yönetmeliklere uygun olmalıdır.

Doğru uygunluk olmaksızın, pazara erişiminiz azalır, tedarik zincirleriniz aksaklığa uğrar ve karlılık durumunuz olumsuz etkilenir.

Ürünleriniz veya hizmetlerinize yönelik doğru piyasa düzenlemelerini belirlemek karmaşık ve zor bir süreç olabilir. Ulusal ve uluslararası yönetmelikleri, sektöre veya endüstriye özel standartları ve ısmarlama müşteri gereksinimlerini anlamak için eksiksiz araştırma ve detaylı endüstriyel bilgi gerekir.

SGS’de, ürün belgelendirmeden süreç organizasyonu ile hizmet ve sistem belgelendirmelerine kadar tedarik zincirinizin tamamını kapsayan tetkik ve belgelendirme hizmetleri sunuyoruz. Size, hizmet ve ürünlerinizi pazara sürmeniz için ihtiyacınız olan güvenceyi sağlayan eksiksiz ve detaylı tetkik, doğrulama ve denetim standartlarımızla biliniyoruz. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin hedef beklentilerini karşıladıklarından ve aştıklarından emin olmak amacıyla küresel deneyim ağımız ve gelişmiş test tesislerimiz özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.